banner1313

banner1300

banner1334

Türkiye çağ atladı - Samsun Haberleri

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, partisinin kuruluş yıldönümü dolayısıyla yayımladığı mesajda, "AK Parti iktidara geldiği günden itibaren hayal dahi edilemeyecek onlarca icraatı hayata geçirmiş, Türkiye'ye çağ atlatmıştır" dedi.

SAMSUN HABER 14.08.2019, 16:28 Ahmet Dirim
Türkiye çağ atladı - Samsun Haberleri

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, AK Parti'nin kuruluşunun 18. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesajında Türkiye'nin 2001 öncesi, içerisinde bulunduğu siyasi ve ekonomik tabloya vurgu yapan Aksu, "O dönemleri yaşayanlar gayet iyi hatırlayacaklardır. Çok zor günler geçirdiğimiz o dönemde bir lider çıktı ortaya. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 14 Ağustos 2001'de kurulan AK Parti ile milletimize bir heyacan geldi. 3 Kasım seçimleriyle başlayan AK Parti iktidarıyla milletimiz geleceğe ümitle bakmaya başladı" dedi.

DÜNYA BEŞTEN BÜYÜKTÜR

Türkiye'nin  mazlum coğrafyaların umudu olmaya devam ettiğini belirten Başkan Aksu, "'Dünya 5'ten büyüktür' demek doğru bir tavırdır ama işin aslı bunu söylemek kolay değildir. Bu iddialı sözü söyleyebilmek için; ilkeleriniz, idealleriniz ve haktan yana ortaya konmuş bir iradeniz olmalıdır. Aksi halde böyle iddialı bir cümle kuramazsınız. Böyle iddialı bir cümle kuramaz iseniz Türkiye'yi yönetmeye de talip olamazsınız. AK Parti iktidara geldiği günden itibaren; öncesinde hayal dahi edilemeyecek onlarca icraatı hayata geçirmiş, Türkiye'ye çağ atlatmıştır" diye konuştu.

Yorumlar (0)