banner1365

banner1497

banner1499

banner1334

Türkel adaylık için hazır - Samsun Haber

banner1357

CHP'nin 23 Şubat'ta yapılacak il kongresinde, eski İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel de il başkanlığına aday olmak için hazırlık yapıyor. Türkel, bu kapsamda ilk olarak ilçe turlarına başlıyor

SAMSUN HABER 04.02.2020, 09:15 Ayşe Çolak
Türkel adaylık için hazır - Samsun Haber
banner1353
banner1375

CHP'de 23 Şubat'ta yapılacak il kongresinde adaylığını açıklaması beklenen eski İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel, ilçe turlarına başlıyor. Türkel, ilk olarak CHP'nin 17 ilçe başkanını tek ziyaret edip, görüşlerini alacak.

AÇIKLAMA CUMARTESİ 

Şimdiye kadar Necati Erkan, İsmail Tutoğlu ve Mehmet Kundak'ın adaylıklarını açıkladığı il başkanlığı yarışında, eski İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel de aday olmak için hazırlık yapıyor. Fatih Türkel bugün itibaiyle ilçe başkanlıklarını ziyaret gedeceğini belirterek, "Önümüzdeki 3 gün boynca 17 ilçemizin başkanını ziyaret edeceğim. Başkanlarımızın önerilerini, görüşlerini ve eleştirilerini alacağım. Bu görüşmelerimizin ardından yapacağımız bir toplantıyla adaylık açıklamamız için gün belirleyeceğiz. Cumates günü  adaylık açıklamasını yapmayı planlıyorum" dedi. 

KONGRE 23 ŞUBAT PAZAR GÜNÜ

CHP'nin il kongresi 23 Şubat pazar günü Atakum Belediyesi Kültür Merkezi'nde yapılacak. Şimdiye kadar üç ismin resmen adaylığını açıkladığı il başkanlığı yarışında Fatih Türker favori aday olarak gösteriliyor.

Dilber BAHADIR

Yorumlar (0)