Hilas Otel

Çelik İnşaat

Tülay Bakır’dan Sebahattin Özdemir’e destek

24. Dönem Samsun Milletvekili Tülay Bakır, Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan Adayı Sebahattin Özdemir’in seçim çalışmalarına katılarak destek verdi

Tülay Bakır’dan Sebahattin Özdemir’e destek

Samsun'un Havza İlçesi'nde Karageçmiş, Güvercinlik, Karameşe ve Kale Mahallelerini ziyaret eden 24. Dönem Samsun Milletvekili Tülay Bakır ve Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan Adayı Sebahattin Özdemir,
vatandaşlarla sohbet ederek destek istediler.

TÜM PROJELER HAZIR
Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan Adayı Sebahattin Özdemir, yapılan hizmetlere yenilerini eklemek adına yola çıktıklarını belirterek, “İnşallah 3 - 4 yıl içerisinde tüm mahallelerimizin altyapısı tamamlanacak. İnşallah büyükşehir belediyemiz ile birlikte bunu yapacağız. Kırsalda yaşam standartlarını yükselterek halkımıza hizmet etmek gayesindeyiz.  Bunun için tüm projelerimizi hazırladık ve inşallah 31 Mart'tan sonra çalışmalarımıza hızlı bir şekilde başlayacağız” dedi.

İTTİFAKA SAHİP ÇIKMALIYIZ
24. Dönem Samsun Milletvekili Tülay  ise Cumhur İttifakı'nın ülke bekasını korumak adına kurulduğunu belirterek, “Bu halk bu güne kadar ülkemizin birlik ve beraberliğine dokunan kişilere gerekli cevabı verdi. Son olarak 15 Temmuz’da can pahasına ülke bekası korundu. Bunun bilinci ile kurulan ittifaka sahip çıkmalıyız” diye konuştu.

Bakır ve Özdemir’e ziyaretlerde AK Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan, MHP İlçe Başkanı Uğur Yıldırım, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve parti yöneticileri eşlik etti.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER