banner1518

banner1365

banner1526

banner1345

banner1496

banner1324

Terme'de yaşlı kadının imdadına Başkan Kılıç yetişti

banner1357

Samsun'un Terme ilçesinde evinden çıkamayan yaşlı kadın için harekete geçen Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, yaşlı kadının imdadına yetişti.

SAMSUN HABER 27.09.2019, 18:28
560
Terme'de yaşlı kadının imdadına Başkan Kılıç yetişti
banner1353
banner1375

Terme'nin Sivaslar Mahallesi'nde yalnız kalan 70 yaşındaki Menevşe Kocabıyık'ın imdadına Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç yetişti.
 

Acil talimat

Başkan Kılıç, kendisine gelen ihbar telefonu sonrasında Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı ekipleri anında harekete geçirdi. Eşi, Samsun'da tedavi gördüğü için evde yalnız kalan yaşlı kadını, belediye ekipleri acılar içinde çaresiz halde buldu. Kültür ve Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Yasin Çakır'ın da eşlik ettiği ekipler, yaşlı kadını hızla 112'yi arayarak sağlık ekiplerine haber verdi. Kocabıyık, Terme Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

Başkan Kılıç'tan hastanede ziyaret

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, tedavi altına alınan Kocabıyık'ı ziyaret ederek, yetkililerden sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Belediye olarak her zaman vatandaşların yanında olduklarını dile getiren Başkan Kılıç, "Sosyal belediyecilik anlamında ekiplerimiz her zaman sahada. İhtiyaç sahiplerinin yardımına koşmak için elimizden gelen gayreti imkanlarımız ölçüsünde gösteriyoruz. Menevşe teyzemizin sağlık durumu gayet iyi. Hastanemizde gerekli bakımları yapılacak. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz de gerekli yardımları yapacak. Teyzemizi yalnız bırakmayacağız" dedi.

terme

Yorumlar (1)
M.nuri Özmen 1 yıl önce
Sizden de bu beklenirdi zaten baskanim