Tekkeköylülerden yoğun ilgi: Ramazan Sokağı doldu taştı

Tekkeköy Belediyesi tarafından kurulan Ramazan Sokağı ilk akşamında kutsal ayın ruhu, maneviyatı ve tüm güzellikleri ile genç yaşlı, çoluk çocuk yediden yetmişe tüm ilçe halkının yoğun ilgisi ile dolup taştı

Tekkeköylülerden yoğun ilgi: Ramazan Sokağı doldu taştı

Tekkeköy Lojmanlar pazar yeri alanında kurulan Ramazan Sokağı, 30 gün süresince her akşam iftarın hemen ardından bir birinden farklı etkinlikler ve programlarıyla Tekkeköylülerle buluşacak.

ÇOCUKLAR ÇOK MUTLU
Çeşitli etkinlikler, kuran tilaveti, ilahiler, tasavvuf dinletileri, animasyon gösterileri, orta oyunu, sahne gösterileri, çocuk oyunları, yarışmalar ve alışveriş stantlarıyla Tekkeköy Ramazan Sokağı, ilk günden büyük ilgi topladı. Özellikle çocukların yoğun ilgi gösterdiği Ramazan Sokağı’nda, aileler de çocuklarıyla birlikte ilgi çekici sevilen etkinlikler eşliğinde eğlenceli akşamlar yaşıyor. 

KUR'AN TİLAVETİ, İLAHİLER
Geleneksel Türk tiyatrosunun efsaneleşmiş oyunlarının sahnelendiği Ramazan Sokağı’nda, çocuklara yönelik gerçekleştirilen etkinlik ve gösterilerin yanında Kuran-ı Kerim tilaveti, ilahiler, neyzenler ve semazenlerinde programda olmasıyla ramazan ayının maneviyatı ve güzellikleri her alanda yaşatılıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127

banner1148