Hilas Otel

Çelik İnşaat

Tekkeköy'de miting gibi ev toplantısı

Hasan Togar, 31 Mart Yerel Seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. 

Tekkeköy'de miting gibi ev toplantısı

Aşağıçinik Sepetçiler mevkisinde düzenlenen ev sohbetine katılanTekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’ı yoğun bir kalabalık karşılandı. 

ENERJİMİZİN KAYNAĞI VATANDAŞLARIMIZ

Hasan Togar, “İlçe halkımızın karşısına hayata geçirdiğimiz hizmetler, çalışmalar ve projelerle gururla çıkıyoruz. Hep birlikte önemli çalışmalarımızı halkımız ile buluşturduk. Bugün bu ulaşmış olduğumuz başarının mimarı hiç şüphesiz bizlere her zaman destek veren gücümüzün, enerjimizin kaynağı vatandaşlarımızdır” dedi. 

BİR KEZ DAHA GURURLANDIK

Her gönül sohbetinde evlerin dolup taşmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Togar, “Ev toplantımız esnasında karşılaştığımız yoğun ilgi ve katılım karşısında bir kez daha gururlandık. Ne mutlu ki bize gönüllere dokunabilmişiz. Miting havasında gönül toplantısı tertipleyen evlerini, mahallelerini, yüreklerini, kapılarını sonuna kadar bizlere açan mahalle sakinlerimize en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Birlikte başardık yine birlikte başaracağız. İlçemiz için gece gündüz çalışmaya ve yeni hedeflerimize ulaşmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER