banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

Tekkeköy'de halka özel hizmet

banner1357

Samsun Haber: Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "Her yeni güne her yeni haftaya ilçemize hizmet etmenin manevi huzuru ve gururu içerisinde vatandaşlarımızla bir araya gelerek başlıyoruz" dedi

SAMSUN HABER 08.01.2018, 17:20
Tekkeköy'de halka özel hizmet
banner1353
banner1375

Samsun HaberTekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, vatandaşların her türlü talep ve sorunlarının bire bir belediyenin üst yönetim kademesine iletildiği halk günlerinin artık ilçede benimsendiğine dikkat çekti.

BAŞKANLAR RANDEVUSUZ GÖRÜŞÜYORLAR
İlçe halkının istek, talep ve sorunlarının bire bir konuşulup çözüme kavuşturulduğu halk günleri herkes tarafından takdirle karşılandığını iafde eden Başkan Togar,  "Halk günlerimizi, halkımızın her hangi bir randevuya ihtiyaç duymadan o an gelip bizlerle görüşerek söylemek istediklerini dile getirdikleri sadece vatandaşlarımıza ayrılmış özel zaman dilimleri olarak nitelendirebiliriz. Bu zaman dilimlerinde sadece vatandaşlarımıza kulak verip birlikte istişareler yaparak yine birlikte çözüm yolları üretiyoruz. Halk günlerimiz dışında vatandaşlarımız ile her gün yer zaman kavramı gözetmeksizin zaten bir aradayız. Bizler binalara kapanmış makamlara mahkum yönetime karşıyız. Bugüne kadar halkımızın desteği ile çok önemli gelişmelere tanıklık ettik. Birlikte karar verip birlikte uygulamaya koyduğumuz her çalışma, her proje ilçemizin bugünlere taşıdı. Omuzlarımıza yüklenen yükün bilinciyle ilçemize hizmet etmek için tüm personelimiz ile bir aile olarak dur durak bilmeden yorulmadan çalışarak hayallerimizdeki Tekkeköy’ü birlikte oluşturduk. Her pazartesi günü belediyemiz çözüm merkezinde düzenlenen halk günlerimize aralıksız devam edeceğiz. Halkımızı taleplerini, şikayetlerini, görüşlerini tüm iletmek istediklerini dile getirecekleri halk günümüzde misafir etmeye bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
banner1381
Namaz Vakti 20 Kasım 2019
İmsak 05:53
Güneş 07:22
Öğle 12:25
İkindi 14:56
Akşam 17:19
Yatsı 18:43