Tekkeköy'de Başkan Hasan Togar halka kulak veriyor

Samsun Haber: Halk Günü'nde vatandaşlarla bir araya gelen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Her yeni güne her yeni haftaya ilçemize yeni projelerkazandırmanın huzuru ve gururu içerisinde vatandaşlarımızla bir araya gelerek başlıyoruz” dedi

Tekkeköy'de Başkan Hasan Togar halka kulak veriyor
banner1139

Samsun HaberTekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, başkan yardımcıları ile birlikte her haftanın ilk iş gününe çözüm merkezinde düzenlenen halk gününde başlamaya devam ediyor. 

ÖZEL ZAMAN DİLİMİ
Göreve başladığı günden bu yana kendilerini 'başkanlık' koltuğuna layık gören halkla karşılıklı diyalog içerisinde olduğuna dikkati çeken Togar, "Bu manada halkının istek, talep ve sorunlarının bire bir konuşulup çözüme kavuşturduğumuz halk günlerimiz, halkımızın her hangi bir randevuya ihtiyaç duymadan o an gelip başkan yardımcılarımız ve bizlerle görüşerek söylemek istediklerini dile getirdikleri sadece vatandaşlarımıza ayrılmış özel zaman dilimleridir. Halk günlerimizde vatandaşlarımıza kulak verip birlikte istişareler yaparak yine birlikte çözüm yolları üretiyoruz" dedi.

'ÇAY İÇMEYE BEKLİYORUZ'
Tekkeköy için yeni yılda da çok önemli hizmet ve projelerin sırada olduğunu ifade eden Togar, "İlçemizi geleceğe taşıdığımız vatandaşlarımızın gücü ve desteği ile daha nice projeler, çalışmalar, hizmetler hayata geçireceğiz. Her pazartesi günü çözüm merkezimizde düzenlenen halk günlerine vatandaşlarımız yoğun ilgi gösteriyor. Bizlerle görüşmek, sohbet etmek, çayımızı içmek isteyen, talep, istek ve sorunlarını dile getirmek isteyen herkesi halk günümüze bekliyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
smtcglr
smtcglr - 1 yıl Önce

Tekkeköy Yavuz Selim Anadolu imam hatip okulu yolunu bu yetkililerden hiç biri görmüyor mu acaba? Hergün kaç yüz tane öğrenci o çamurun içinden geçip okula gidiyor 4 aydır o yol çamur içinde. Başkan bi gitsin de rezilliği görsün.

smtcglr
smtcglr - 1 yıl Önce

Yorumları neden yayınlamıyorsunuz ?

SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127