banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Tekkeköy'de 60 yıllık sorun bitiyor - Samsun Haber

banner1357

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Karışlar Mahallesi'nde 60 yıldır yaşanan yol sorununu ortadan kaldıracaklarını söyledi

SAMSUN HABER 22.05.2020, 17:26 Pınar Uzun
Tekkeköy'de 60 yıllık sorun bitiyor - Samsun Haber
banner1353
banner1375

Tekkeköy Belediyesi ekipleri, ilçemizin farklı noktalarında çeşitli nedenlerle deforme olan yollarda bakım onarım çalışmaları yapıyor. Çalışmalar kapsamında Karışlar Mahallesi'nde 60 yıldır yaşanan yol sorunu da ortadan kalkıyor.

GENİŞLETME ÇALIŞMASI

Belediye Başkanı Hasan Togar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Karışlar Mahallemiz, Kemahlar mevkiinde bulunan ulaşım yolu ile birlikte mezarlığımızın yolunda ekiplerimiz genişletme, zemin sıkılaştırma ve alt yapı çalışmalarını sürdürüyor. Böylelikle mahallemizin 60 yılı aşkın süredir yaşadığı yol sorunu da ortadan kalkıyor" dedi. 

KONFORLU ULAŞIM

Yaptıkları çalışmalarla ilçede konforlu ulaşımı sağlayacaklarını ifade eden Togar, "Bu manada Yağbasan Mahallemizde tamamlanan yol genişletme, zemin sıkılaştırma, yağmursuyu geçişleri ve alt yapı çalışmalarımızın ardından A tipi asfalt ve üst yapı çalışmalarına başlıyoruz. Her mahallemizi modern, ulaşım konforu yüksek yollarla buluşturuyoruz" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)