Tekkeköy Belediye Başkanı Kim Olsun?

Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nin Samsun sonuçları tartışılırken, Samsun’da yerel seçim tartışmaları da başladı. Tekkeköy Belediye Başkanı kim olacak? Tekkeköylüler bu soruya cevap arıyor.  

Tekkeköy Belediye Başkanı Kim Olsun?

Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nin Samsun sonuçları tartışılırken, Samsun’da yerel seçim tartışmaları da başladı.Tekkeköy Belediye Başkanı kim olacak?Tekkeköy bu soruya cevap arıyor.

Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nin Samsun sonuçları tartışılırken, Samsun’da yerel seçim tartışmaları da başladı. 

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve ilçe belediye başkanları kim olacak? Sorusu Samsunlular bu soruya cevap arıyor.  

2019 yılı Mart ayında yapılması beklenen yerel seçimlerde Samsunlular belediye başkanlarını seçecekler. Yerel seçimin erkene alınıp alınmaması tartışmaları sürerken, Samsun Gazetesi ve Samsun Canlı Haber TV ekipleri yeni dönemin başkan adaylarına ilişkin sahadaki çalışmalarını sürdürüyor. 

Samsun büyükşehir ve ilçe belediyelerinde görmek istedikleri belediye başkanlarının kim olduğu sorularına tüm platformlarda cevap arıyoruz. Aldığımız bu cevaplara göre sahada yapacağımız çalışmalara da yön vereceğiz. 

Aşağıda yer alan Samsun Belediye başkanlarına yönelik saha araştırmamıza katılarak hangi belediyede hangi isimleri belediye başkanı olarak görmek istiyorsanız yazabilirsiniz. Araştırmamıza  katılan herkes, her belediye için 4 isim yazabilecek. 

Ayrıca araştırmamıza katılanlar her belediye için seçim yapmak zorunda da olmayacak ve istediği belediyelere istediği isimleri önerebilecek.  Anket sonucunda her belediye için en çok öne çıkan 4 isim belli olacak. 

Sonuçlar 55 gün sonra 23 Eylül 2018 Pazar günü araştırmamızı kapatacağız ve cevapları detaylı analizlerle birlikte Samsun Gazetesi’nde yayınlayacağız. 

Bu araştırmanın sonuçlarına göre Samsun Gazetesi ve Samsun Canlı Haber TV ekipleri sahadaki çalışmalarına yön verecekler…. 

Not: Ankete katılanların kimlikleri ve iletişim bilgileri kesinlikle paylaşılmayacaktır. Araştırma bittiğinde bildirdiğiniz e-posta ve cep telefonu adresine sonuçlar mesaj olarak gönderilecektir. 

AŞAĞIDAKİ ONLİNE SAHA ARAŞTIRMASINA CEVAPLARINIZI VERİP, GÖNDEREBİLİRSİNİZ...


 

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2018, 09:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kürşat Demir
Kürşat Demir - 1 hafta Önce

Semih Alper, Tekkeköy’ ün ihtiyacı olan vizyona sahip, başarılı olacağından eminim

Hakan yılmaz
Hakan yılmaz - 2 ay Önce

-

Raif yener
Raif yener - 2 ay Önce

Şahsi olarak kendisini tanıyorum..Düzgün kişilik ve çalışkan bir yapıya sahip bir arkadaşımız. Kendisine bu yolda başarılar diliyorum.

SIRADAKİ HABER

banner849

banner939