banner1518

banner1365

banner1575

banner1345

banner1525

banner1324

Tekkeköy, bayram arifesinde de durmuyor - Samsun Haber

Tekkeköy Belediyesi Ramazan Bayramı arifesinde de "Bir komşuna da sen sahip çık" kampanyası ile ihtiyaç sahiplerine kumanya desteğinde bulundu

SAMSUN HABER 23.05.2020, 14:01
87
Tekkeköy, bayram arifesinde de durmuyor - Samsun Haber

Samsun'un Tekkeköy Belediyesi  ihtiyaç sahibi komşularına yardım eli uzatmaya devam ediyor. Bu kapsamda  "Bir komşuna da sen sahip çık" kampanyası ile birlikte hayırseverlerin yaptığı yardımlar ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

AİLEMİZ İÇİN SAHADAYIZ 

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ekiplerin  ihtiyaç sahiplerine bayram sevincini yaşatmak için sahada olduklarını belirterek, "Bu bayram arifesinde herkesin ailesi ve sevdikleriyle bayram sevincini gönülden yaşamaları için ekiplerimiz sabahın ilk ışıklarında onları bekleyenler için düştü yollara. Kampanyamıza gönülden destek vererek ihtiyaç sahiplerine ulaştırmamız için gıda yardımında bulunan hayırseverlerimizin paketlerini bu bayram arifesinde en uzak mahallelerimizden merkeze kadar herkese ulaştırmaya devam ediyoruz. Bu zor süreçten dolayı kimsenin mağdur olmaması için durmadan yorulmadan aile bilinciyle sahadayız" dedi.

Yorumlar (0)