banner1365

banner1469

banner1345

banner1480

Taşçı: Karadeniz'in en gelişmiş ilçesi Atakum

banner1357

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Karadeniz'in en gelişmiş ilçesinin Atakum olduğunu söyledi.

SAMSUN HABER 11.01.2019, 14:49
Taşçı: Karadeniz'in en gelişmiş ilçesi Atakum
banner1353
banner1375

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı yaptığı açıklamada, "Atakum’da yaşayan, 7’den 70’e herkese hitap eden 87 kapsamlı proje ile Atakum’un gelişimine yön verdik” dedi.

Göreve geldikleri günden buyana önemli çalışmalara imza attıklarını belirten Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “2014 yılından itibaren, ‘Hayalimizdeki şehir Atakum için’ sloganıyla başlattığımız proje atağıyla, vatandaşlarımıza daha da yaşanılabilir bir Atakum sunmak için 5 yıl içerisinde 87 projeyi hayata geçirdik. Biz göreve geldiğimizde hastanesi, noteri, hamamı, turizm ve yaşam alanları olmayan bir Atakum ilçesi vardı. Bugün ise Birleşmiş Milletler kriterlerine göre, Karadeniz Bölgesi’nin en yüksek insani gelişmişliğine sahip ilçesi Atakum var. Bu başarımızda en büyük etkenlerden birisi de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde, Cumhurbaşkanımızın, yerel yönetimler başarılarını kendime örnek alıyor, o ışık doğrultusunda, aynı heyecanla, hemşerilerimize hizmet için çalışıyoruz” diye konuştu. 

Atakum'un gelişimine yön vermeye devam edeceklerini ifade eden Taşçı, "Atakum’da gerçekleştirdiğimiz kapsamlı proje atağını, vatandaşlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde sürdürdük. Karadeniz’in en kapsamlı ve en büyük yatırımlarını, Atakumlu vatandaşlarımızla el birliği yaparak, onların fikir, talep ve önerilerine göre şekillendirerek, hızla hayata geçirdik. Sürdürdüğümüz başarılı belediyecilik çalışmalarıyla, çevre il ve ilçelere örnek olduk Atakum’u Karadeniz’in parlayan yıldızı konumuna getirdik. İlçemizi, Türkiye’nin en yaşanılabilir kenti yapma hedefimiz var. Önümüzdeki dönem Atakumlu hemşehrilerimizle birlikte aynı heyecan ve beraberlikle, Atakum’un gelişimine yön vermeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
banner1474
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 21 Şubat 2020
İmsak 05:49
Güneş 07:14
Öğle 12:53
İkindi 15:52
Akşam 18:23
Yatsı 19:42