banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Süleyman Korkmaz: Samsun 18-0 olacak

MHP MYK Üyesi Süleyman Korkmaz, "Cumhur İttifakı'nın Samsun’da başarı olacağından şüphem yok. Samsun, 18-0’lık galibiyet ile 'Cumhur İttifakı' diyecek" dedi

SAMSUN HABER 14.03.2019, 09:32
Süleyman Korkmaz: Samsun 18-0 olacak

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 25. Dönem Kayseri Milletvekili ve MYK Üyesi Süleyman Korkmaz, Samsun’da parti teşkilatları ile seçim çalışmalarına katıldı. Korkmaz, "Cumhur İttifakı'nın Samsun’da başarı olacağından şüphem yok. Samsun, 18-0’lık galibiyet ile 'Cumhur İttifakı' diyecek" ifadelerini kullandı.

31 Mart seçimleri kapsamında MHP Genel Merkezi tarafından oluşturulan heyetler çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda, MHP 25. Dönem Kayseri Milletvekili ve MYK Üyesi Süleyman Korkmaz, İl Başkanı Abdullah Karapıçak ile birlikte Terme, Çarşamba, Tekkeköy, İlkadım ve Atakum ilçelerinde vatandaşlarla buluştu. 

DESTEK İSTEDİ
Samsun'daki ziyaretlerinde Cumhur İttifakı'na destek istediklerini ifade eden Korkmaz, "Sayın Genel Başkanımızın talimatları doğrultusunda illerimizi ziyaret ederek, Cumhur İttifakı'na destek istiyoruz. Samsun’da ittifakın üyesi olan her iki parti teşkilatı ve belediye başkan adaylarının uyumu başarı getirecektir. Teşkilatlarımız, ittifakın gereğini yerine getiriyor ve  özveriyle çalışıyor. Cumhur İttifakı'nın Samsun’da başarı ile çıkacağından şüphem yok. 18-0’lık bir galibiyet ile Samsun, 'Cumhur İttifakı' diyecektir" dedi. 

ÖZVERİLİ ÇALIŞMA
İl Başkanı Abdullah Karapıçak ise Ankara’dan gelen heyete çalışmalar hakkında bilgi verdiklerini ifade ederek, teşkilatların toparlandığını, seçimlere özverili bir çalışma ile hazırlandıklarını dile getirdi.


 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!