banner1518

banner1365

banner1526

banner1499

banner1334

banner1534

Suat Kılıç'tan açık destek!

Eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek verdi

SAMSUN HABER 22.11.2020, 19:01
584
Suat Kılıç'tan açık destek!

Eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Hiç kimsenin şahsi ifadeleri Cumhurbaşkanı ile, hükümetimizle, partimizle ilişkilendirilemez" sözünü paylaşarak, Erdoğan'a destek verdi. 

O CÜMLELERİ ALINTILADI

Eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) üyesi Bülent Arınç’ın 'Selahattin Demirtaş ve Osman Kavala'nın serbest bırakılması gerekiyor' cümlesinin ardından oluşan polemiklere, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Hiç kimsenin şahsi ifadeleri Cumhurbaşkanı ile, hükümetimizle, partimizle ilişkilendirilemez" sözünü paylaşarak, Erdoğan'ı destekledi. 

ERDOĞAN NOKTAYI KOYDU

Sosyal medya hesabından 'Cumhurbaşkanı Erdoğan noktayı koydu' ifadesiyle, Erdoğan'ın açıklamalarından alıntı yaparak "Geçmişte birlikte çalışmış olsak bile, hiç kimsenin şahsi ifadeleri Cumhurbaşkanı ile, hükümetimizle, partimizle ilişkilendirilemez. Bizim ne dediğimiz, nereye gittiğimiz bellidir. Ve istikametimizde en küçük bir değişiklik yoktur" cümlelerini paylaşarak destekledi.

Yorumlar (0)