banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

Sosyal medyada Deveci ve Portakal polemiği

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin belediyeye ait bir şirkette yeğenini işe almasıyla ilgili, "Yanlış yaptım" haberini sosyal medyada paylaşıp eleştiren Gazeteci Fatih Portakal'a yanıt veren Başkan Deveci,  "Sizin bu değerlendirmeyi yapmadan önce işin doğrusu nedir diye araştırmanız gerekmiyor mu? Size bunca yıllık güvenimize yazık" dedi

SAMSUN HABER 06.09.2019, 11:03 06.09.2019, 11:26 Onur Nurdemir
Sosyal medyada Deveci ve Portakal polemiği
banner1343

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, eylül ayı meclis toplantısında belediyeye air bir şirkette yeğenini işe almasıyla ilgili, "Yanlış yaptım" değerlendirmesinde bulunmuştu. 
Haberi sosyal medyada paylaşıp eleştiren Gazeteci Fatih Portakal'a yanıt veren Başkan Deveci,  "Sizin bu değerlendirmeyi yapmadan önce işin doğrusu nedir diye araştırmanız gerekmiyor mu? Size bunca yıllık güvenimize yazık" dedi

SORGULAMASI GEREKMİYOR MU?
Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, sosyal medya üzerinden söz konusu haberler ilgili kendisini eleştiren FOX TV Ana Haber sunucusu, gazeteci Fatih Portakal'a sosyal medya üzerinden yanıt verdi. 
Portakal, Oda TV'nin yaptığı haberi paylaşıp, "Demek ki bu kayırmaların parti ile, sağcı, solcu ve ortacı olmasıyla alakalsı yok. Ahlak meselesi. Partisinin bu durumu sorgulaması gerekmiyor mu?" ifadelerine yer verdi.

GÜVENİMİZE YAZIK...
Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci ise, Fatih Portakal'ın paylaşımına yanıt olarak, "Sizin bu değerlendirmeyi yapmadan önce işin doğrusu nedir diye araştırmanız gerekmiyor mu? Size bunca yıllık güvenimize yazık" ifadelerini kullandı.

DEVECİ NE DEMİŞTİ?
Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Atakum Belediyesi eylül ayı meclis toplantısında, ablasının oğlu Berk Altunkılıç’u asgari ücretle işe aldığını belirterek, “Kardeşimin oğlu, 4-5 yıldır YEDAŞ’ta alt kademede bir görev yapıyordu. Ben belediye başkanı olduktan sonra kendisini işten çıkardılar. Yılbaşına kadar çalıştırın diye rica ettim fakat yapmadılar. Şu anda Berk Altunkılıç, Atakum Belediyesi’nde asgari ücretle sıradan bir işçi olarak çalışıyor. Neden kardeşinin oğlunu işe aldın diye sorun buna itirazım ve söyleyecek bir şeyim yok. Yaptığım yanlış” demişti.

Dilber BAHADIR
 

Yorumlar (0)
21°
gök gürültülü hafif yağmurlu
Namaz Vakti 16 Eylül 2019
İmsak 04:42
Güneş 06:08
Öğle 12:35
İkindi 16:05
Akşam 18:51
Yatsı 20:12