banner1365

banner1497

banner1499

banner1334

SASKİ’de örnek birliktelik - Samsun haber

banner1357

SASKİ Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen 1. Hamsi Etkinliği, yoğun katılımla gerçekleştirildi. Genel Müdür Fatih Yıldız, "Böylesine anlamlı etkinlikler, dayanışma ve birlikteliği güçlendiriyor" dedi

SAMSUN HABER 20.12.2019, 13:59
SASKİ’de örnek birliktelik - Samsun haber
banner1353
banner1375

SASKİ Genel Müdürlüğü tarafından organize edilen 1. Hamsi Etkinliği, merkez birimleri ve ilçe şube müdürlükleriden gelen personelin yanı sıra vatandaşların yoğun katılımıyla SASKİ Genel Müdürlüğü yerleşkesinde bulunan sosyal donatı alanında gerçekleştirildi.

YOĞUN KATILIM
Etkinliğe; SASKİ Genel Müdürü Fatih Yıldız, Genel Müdür Yardımcıları, İlçe Belediye Başkan Yardımcıları, şehre alt yapı hizmeti sunan kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri, Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nda görev yapan daire başkanları, sendika temsilcileri, SASKİ personeli ve vatandaşlar katıldı.

ÖRNEK DAYANIŞMA
Etkinliğe katılan misafirlerimize teşekkür eden Genel Müdür Fatih Yıldız; “Bugün SASKİ ailesi olarak bu güzel etkinlikte bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Etkinliğimize katılım sağlayan bütün misafirlerimize teşekkür ediyorum. Böylesine anlamlı etkinlikler sayesinde hem kurumlarımız arasında dayanışma ve birliktelik söz konusu oluyor hem de ilçelerimizde ve merkez birimlerimizde görev yapan personelimiz, bir araya gelerek tanışma ve kaynaşma imkânı buluyorlar. SASKİ ailesi olarak, yıl içerisinde kurumumuz personeli ile kıymetli vatandaşlarımız arasındaki dostluk bağlarını güçlendirmek, birimler arası dayanışmayı sağlamak, birlik ve beraberliği pekiştirmek, çalışan personelin motivasyonunu ve iş verimliliğini artırmak amacıyla bu ve buna benzer etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz" dedi.

Hamsi etkinliğinde planlanan müzik yayını, Çarşamba'da meydana gelen trafik kazası dolayısıyla iptal edilerek, etkinlik öncesi kazada hayatını kaybedenlerin ruhuna ithafen Kur’an-ı Kerim okunarak dua edildi. 

Yorumlar (0)