banner1571

banner1577

banner1526

banner1588

banner1587

banner1324

banner1581

Samsunspor'da taraftarlar el ele!

Pazar günü ligde kalma adına son derece önemli bir maça çıkacak olan Samsunspor'da taraftarlar harekete geçti.

Samsun Haber 05.05.2017, 12:15 05.05.2017, 12:54
768
Samsunspor'da taraftarlar el ele!

Samsun Haber - Samsunspor taraf grupları, Kulüp Başkanı Erkurt Tutu ve yönetici Ömer Çoruh ile bir araya gelerek 'birlik ve beraberlik' mesajları verdi. Samsunspor Kulübü Başkanı Erkurt Tutu, Yönetici Ömer Çoruh, taraftar grupları Şirinler'in Başkanı Mehmet Soykan, Söğütlübahçe'nin Başkanı Ümir İren,Tribün Lideri Melih Demirbaş, Şehzadeler'in Başkanı Ali Haliloğlu ile Başkan Yardımcısı Mehmet Çetir ve basın mensupları, bir kafede düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

ERKURT TUTU: HATALARIMIZ OLABİLİR...
Taraftar gruplarına teşekkür ederek konuşmasına başlayan Kulüp Başkanı Erkurt Tutu, "Tek bir Samsunspor var. Bu haftasonu sonu oynanacak olan karşılaşmada taraftarımıza ihtiyacımız çok fazla olacak. Gün birlik olma günüdür. El ele vererek bu sıkıntılı süreci atlatmalıyız. Hatalarımız olabilir, önemli olan bunlardan ders çıkartmaktır" dedi.

'TARAFTARLARA ÜZÜLÜYORUM...'
Taraftarlara övgü yağdıran Tutu, "Takımı için bin kilometre yol giden taraftarımıza üzülüyorum. Bizler uçakla giderken onlar hiç bir menfaat gözetmeden bizim peşimizden geliyorlar. Hep birlikte el ele kulübümüzü güzel günlere taşıyacağız. Lig bitene kadar bu güzel tabloyu sonuna kadar devam ettirmeliyiz" diye konuştu.

TARAFTAR GRUPLARI HAZIR...
Sögütlübahçe, Şirinle ve Şehzadeler başkanları da yaptıkları açıklamalarda, zorlu Giresunspor maçı öncesi tüm taraftarları maça davet etti. Başkanlar, "Bu maçta takımımıza büyük destek vermeli, trübünleri doldurmalıyız. Maç öncesi tüm taraftarlarımızı Nuri Asan Tesisleri'ne bekliyoruz. Takımımızı buradan stada meşalelerle uğurlayacağız" dediler.
 
Haber: Ali BİROL - Yasin YILDIZ

Yorumlar (0)