banner1518

banner1365

banner1526

banner1345

banner1496

banner1337

Samsunluların başını öne eğdirmeyeceğim - Samsun Haber

banner1357

Türkiye Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Başkanlığı'na seçilen Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı H. Kaya Aşçı, "Hiçbir zaman Samsunluların başını öne eğdirmedim. Bundan sonra da eğdirmeyeceğime söz veriyorum" dedi.

SAMSUN HABER 27.11.2019, 09:55
232
Samsunluların başını öne eğdirmeyeceğim - Samsun Haber
banner1353

Türkiye'deki tüm Samsunlu hemşehrilerin bir çatı altında toplama çalışmalarına dair heyecan yaratan çalışma Ankara'da başlatıldı. HOF Cafe'nin açılış töreninden sonra yapılan ve yaklaşık iki saat süren toplantıda, Türkiye Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Başkanlığı'na, Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkann Yardımcısı H. Kaya Aşçı seçildi.

AŞÇI, SÖZ VERDİ 
2017'de Ankara'da kurulan Türkiye Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, ASİYAD'da yapılan yönetim kurulu toplantısında alınan kararla, 2 yıllığına İstanbul'da yaşatılacak. Platform Başkanı seçilen Aşcı, "Hiçbir zaman Samsunluların başını öne eğdirmedim. Bundan sonra da eğdirmeyeceğime söz veriyorum" dedi.

SAMSUN GÜNLERİ DÜZENLENECEK 
Samsunların her zaman yanında olduğuna dikkat çeken Aşcı, "2017'de Ankara'da kurulan Türkiye Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, alınan kararla 2 yıllığına İstanbul'da yaşatılıp, geliştirilecek. 30 Kasım'da İstanbul’da yemekli bir toplantı düzenleyeceğiz. Sivil toplum kuruluşlarında 12 yıllık başkanlık yaptım. Hiçbir zaman Samsunluların başını öne eğdirmedim ve bundan sonra da eğdirmeyeceğime söz veriyorum. Hep beraber çok güzel günlerimiz geçti. Önemli çalışmalara imza attık. 25 bin Samsunlu'yu Sinan Erdem Spor Salonu'nda buluşturduk.  Bir Samsun sevdalısı olarak hayallerimden biri de tüm Samsunluların buluştuğu Samsun Günleri Şöleni'ni Yenikapı'da yapmak" diye konuştu.

BAŞARI DİLEDİLER 
Toplantıda konuşan, AK Parti Samsun Milletvekili Av.Orhan Kırcalı, Türkiye Noterler Birliği Başkanı Dursun Cin, Bursa Samsun Dernekler Federasyonu (SAMDEF) Genel Başkanı Savaş Otruş, Aşcı’ya hayırlı olsun dileklerini ilettikten sonra birlik ve beraberlik mesajı verdi. 
Düzenlenen toplantıya ayrıca; İstanbul, Bursa, Ankara, Tekirdağ başta olmak üzere birçok kentten Samsun’u temsil eden dernek ve federasyon başkanları ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Yorumlar (0)