banner1365

banner1496

banner1345

banner1334

Samsunlular notunu verdi! İşte Büyükşehir'in Bafra pandemi karnesi

banner1357

Bafralılar, Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin pandemi sürecindeki çalışmalarını başarılı bulduklarını söyledi. Bazı vatandaşlar ise yeterli hizmeti alamadıklarını savundu

SAMSUN HABER 19.06.2020, 09:43 19.06.2020, 14:52 Ayşe Çolak
2183
banner1353
banner1375

Samsun'un Bafra İlçesi'nde yaşayan vatandaşlar, Büyükşehir Belediyesi'nin koronavirüs sürecindeki çalışmalarını değerlendirdi. Samsun Canlı Haber mikrofonlarına konuşan vatandaşların birçoğu, Büyükşehir'in üzerine düşeni yaptığını kaydetti. Yeterli hizmeti alamadıkların savunan bazı vatandaşlar ise, daha çok çalışılması gerektiğini söyledi.

SAĞLIMIZI DÜŞÜNDÜLER

Mustafa KARADENİZ: Samsun Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Bafra'da ilaçlama yaptı. Bu çalışmaları ilçemizde sürekli gördük. Bu nedenle ekiplere sağlığımızı düşündükleri için teşekkür ediyoruz. 

ELİNDEN GELENİ YAPTI 

İrfan SORUKLU: Büyükşehir Belediyesi pandemi sürecinde elinden ne gerekiyorsa yaptı. Bağlı bulunduğu kurumların çalıştığını söyleyebiliriz. Devletin bu süreçte aldığı bütün önlemleri yerine getirdi. Büyükşehir Belediyesi her yere el uzatamadı ama maske ve diğer konularsa elinden geleni yaptı.  

HERHANGİ BİR SORUN YOK

Murat UYSAL: Samsun Büyükşehir Belediyesi elinden gelenin fazlasını bu süreçte yapıyor ve herkese yardımcı oluyor. Hemen hemen bütün görevlerini de yerine getiriyor. Herhangi bir sorun oluşmadı. 

GAYET GÜZEL ÇALIŞIYOR

Cemalettin BÜLBÜL: Samsun Büyükşehir Belediyesi, koronavirüse yönelik gayet güzel çalışıyor. Belediye üzerine düşeni yaparken, insanların da yardım etmesi gerekiyor. Onların bu emekleri için bizler de gayret göstermeliyiz. 

EKİPLERİ GÖREMEDİM

Mustafa ÇAKMAKÇI: Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmaları hakkında pek bir bilgim yok ama olsaydı muhakkak haberimiz olurdu. Bafra'da kendi belediyemizin çalışması var ama Büyükşehir ekiplerini görmedim. 

YAŞLILARA YARDIM EDİLDİ

Rasim İREK: Büyükşehir’in çalışmalarını göremedim ancak yaşlılara yardım edildiğini duydum. Onun dışında arkadaşlarımızla konuştuğumuzda pek kayda değer bir şey olmadığını dile getiriyorlar. Tabi bu süreç zor bir süreç. Onlar da üzerine düşeni yapmalılar. 

ÇALIŞMALAR FENA DEĞİL 

Salih OCAK: Samsun Büyükşehir Belediyesi'nde koronavirüs hizmeti devam ediyor. Koronavirüs konusunda maske sıkıntımız oldu ama diğer hizmetleri fena değildi. Keşke maskeler de Büyükşehir Belediyesi tarafından dağıtılsaydı. 

ESNAFA DESTEK VERİLMELİ 

Salih DEMİR: Büyükşehir Belediyesi'nin herhangi bir faaliyetini görmedik. Bu süreçte en çok zorlanan esnaf oldu. Esnaf ciddi anlamda mağdur oldu. Büyükşehir'in bu konuda bir çalışması olması lazım. Ziftah yapamadan eve döndüğümüz zamanlar oluyor. 

HİJYENE AĞIRLIK ÖNMELİ

Talat ÇİÇEK: Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını beğenmiyorum. Sadece ilaçlama ile bu memleket kurtarılmaz. Yeterli bulmuyorum. Özellikle tedbirler artırılmalı, hijyen konusuna daha fazla ağırlık verilmeliydi.


 
İNKAR ETMEYELİM 

Mustafa KİTAPÇI:  Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin pandemi sürecinde özellikle Bafra için çalıştığını görmedim. Belki yapmıştır ama biraz arada kaldığımız için görememişizdir, ona da bir şey diyemem.  Ancak sosyal medyadan takip ettiğim kadarıyla dezenfekte olsun, maske dağıtımı olsun hep yapıldı. İnkar etmemek lazım.

Yasin YILDIZ, Dilber BAHADIR
 

Yorumlar (2)
T.uzunalioğlu 3 hafta önce
Şöyle bakıyorumda sorulan sorulara verilen cevaplar fındık kabuğunu dolduruyor acıklamalardaki cevaplara bir bakı ver neymiş bu pandemik süresince ilaçlama yapılmış yok maske tedarik edilmiş Allah aşkına şöyle bir baktığında acık ekonomi durumu iyi olan bir şirket tarafından bile yapılacak olabilenler. Meselada kaya beyin yapmış olduğu maskeleri gönderdi belediyeye onlarda vatandaşa dağıtılmadı ya zahten daha yapılması gereken önemli işler var onlar yapıla bilinmesi için. Bir şeyler yapmaya calışsınlar
İbrahim karaarslan 3 hafta önce
Ben ak partiliyim ama belediyenin çalıştıgınıpek düşünmüy9rum rüşvet yiyene adamı olana iş yapılıyor belediyenin para almaktan hizmet yapmaya zamanı olmuyor her kim aldığı magşının hakkını veriyorsa haram olsun
23°
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 14 Temmuz 2020
İmsak 03:10
Güneş 05:06
Öğle 12:45
İkindi 16:44
Akşam 20:15
Yatsı 22:02