banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

Samsunlular Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın  şehre gelişini dört gözle bekliyor

banner1357

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 31 Mart seçim mitingleri kapsamında 3 Mart'ta Samsun'a geleceğini duyan vatandaşlar kendisine mesajlar gönderdi

SAMSUN HABER 21.02.2019, 19:01 21.02.2019, 19:10
banner1353

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart seçim mitingleri kapsamında 3 Mart'ta Samsun'a geliyor. Erdoğan'ın Samsun için önemli mesajlar vermesi beklenen mitingin saatiyle ilgili net kararın önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. Samsun Canlı Haber TV ekipleri de Samsunlu vatandaşların Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın şehre gelişi ile ilgili görüşler aldı. 
İşte Samsunluların yorumu:

BAŞIMIZIN ÜZTÜNDE YERİ VAR
Fahri KANDEMİR: Cumhurbaşkanımız şehrimize her zaman gelsin. Kendisinin her zaman başımızın üstünde yeri var. Recep Tayyip Erdoğan gibi bir adam Türkiye'ye bir daha gelmeyecek. Allah onun yolunu açık etsin. İnşallah bizde geldiğinde gideceğiz yanına. 
HOŞ GELECEK 
Refik KESKİNOĞLU: Ben Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a öncelikle hoşgeldiniz demek istiyorum. Ben emekli emniyet mensubu olarak da cumhurbaşkanımızdan 3600 ek göstergesi istiyorum. Benim kişisel isteğim bu yöne olacaktır. 


YÜZÜMDE GÜL AÇTI
Ali YAŞAR: Cumhurbaşkanımızın yüzünü görsek yeter bize.  Oy durumuna bakarsak yine AK Parti hükümetimizin başında olacak Allah'ın izniyle. Biz kendisinden çok razıyız.  Aynen bu şekilde devam diyoruz. Cumhurbaşkanımız Samsun'a geldiğinde o yerde olacağım. Her zaman gelsin yüzümüzde güller açılıyor o geldiği zaman.
BAŞKA RAKİBİ YOK
Hasan NİCE: Cumhurbaşkanımız bu ülkeyi çok iyi yönetiyor. Tamam son zamanlarda bazı sıkıntılar yaşıyoruz ama bunların geçeceğine inanıyorum. Bakıldığı zaman kendisini dünyaya tanıttı.  Bir yandan da başka rakibi yok bu vatanda o yüzden  her zaman ki gibi o kazanacak. Buna olan inancım sonsuz.
BÜTÜNLEŞELİM
Kadir YAREN: Tüm siyasi partiler şehirlere gidecekler ve kendilerini ifade etmeye çalışacaklar. Bu kapsamda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'da Samsun'a gelecek. Umarım şehrimize geldiğinde her şey güzel olur. Yeter ki ayrıştırma olmasın. Bütün herkes bir olarak bütünleşsin.
LİDER GÖRECEĞİZ
Ahmet KARA: Kendisini bizim cumhurbaşkanımız. Cumhurbaşkanımızı da şehrimizde görmekten oldukça mutluluk  duyacağız. Görmekte istiyoruz. Bir lideri görmek de herkese nasip olmaz. Ve Cumhurbaşkanı Erdoğan her zaman bu ülkenin lideri olarak kalacak. 


İSTERİM KŞ HEP BAŞARILI OLSUN 
İbrahim YILMAZ: Allah ona hep başarı versin. Memleketimiz için çalışıyor. Onun hiç bir zaman eksik olmasını istemiyorum. İnşallah hep ayakta dimdik olacak. Bizde hep destekçisi olacağız. Samsun'a geldiğinde de kendisini görmek için gideceğim. 
MUTLU OLUYORUZ
Taha Yasin UZUN:  Ben Cumhurbaşkanımızı çok seviyorum. İlerde ben de böyle başarılı bir siyasetçi olmak isterim. Çünkü ülkemizde başarılı işler yapan birini görmek bizi de ailemizi de mutlu ediyor. 
BEKLİYORUM
Haruncan  AYBAR:  İyi ki bu ülkenin böyle bir cumhurbaşkanı var. Kendisinin bu kadar başarılı olmasının sebebi bizim şansımız. Ben inanıyorum ki hem Samsun hem de bu ülke onun sayesinde daha iyi yerlere gelecek. Kendisini dört gözle bekliyorum bu şehirde görmek için. 


Haber: Dilber BAHADIR, Ekrem ASLAN

Yorumlar (1)
metin kepçeoğlu 10 ay önce
gazetenizi ilgi ile izliyorum ama maaşAllah akp nin yayın organı gibi olmuşsunuz.hertarafı gazetenin akp reklamı..
açık
Namaz Vakti 10 Aralık 2019
İmsak 06:10
Güneş 07:43
Öğle 12:33
İkindi 14:52
Akşam 17:12
Yatsı 18:39