banner1518

banner1365

banner1526

banner1345

banner1334

banner1337

Samsunlular Binali Yıldırım’ı ağırladı 

banner1357

İstanbul Büyükşehir  Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, İSDEF’in programında Samsunlular ile buluştu. Sosyal medya üzerinden paylaşım yapan Yıldırım, “23 Haziran’da İstanbul’u, Samsunluların sevgisiyle kuşatacağız” diyor dedi

SAMSUN HABER 18.06.2019, 00:18
581
Samsunlular Binali Yıldırım’ı ağırladı 
banner1353

AK Parti Samsun teşkilatının 23 Haziran'da yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi öncesinde  İstanbul'daki yoğun programı sürüyor. Bu kapsamda İstanbul Samsun Dernekler Federasyonu Esenyurt İlçesinde program düzenleyerek tüm Samsunluları biraraya getirdi. 

YILDIRIM, KATILDI

Programa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Part İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı,Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Cumhur İttifakı İstanbul Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım,  eski Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin,  STK temsilcileri, parti teşkilatı üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Sevgi seliyle karşılan Binali Yıldırım, Samsunlulardan destek sözü alırken, çocuklarla da yakından ilgilendi.

MEMLEKET SEVDALISI
 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, “Samsun’lular olarak, üstlendiği her görevin hakkını veren, işinin erbabı, memleket sevdalısı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayımız sayın Binali Yıldırım’ı Esenyurt’ta, İSDEF’in ev sahipliğinde büyük bir coşkuyla ağırladık” ifadelerine yer verdi.

ANLATILMAZ

Cunhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ise paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “Samsunlu hemşehrilerimle buluştuk. Bu çoşkuyu anlatmaya gerek yok görüyorsunuz. 23 Haziran’da İstanbul’u işte bu sevgiyle kuşatacağız.”

Dilber BAHADIR

Yorumlar (1)
nahide kol 1 yıl önce
Sayın başkanımız biz sizi evvel Allahin c.c izni ile ıstanbul büyükşehir başkanı olarak görüyoruz ınşaAllah rabbim umduklarimiza nail eder hepimizi rabbim doğru yoldan ayirmasin selam ve dua ile