banner1365

banner1496

banner1345

banner1334

Samsunlu vekillerden anlamlı ziyaret - Samsun Haber

banner1357

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı; Barış Pınarı Harekâtı kapsamında, görev yaptığı Şanlıurfa’da havan topuyla gerçekleştirilen saldırıda yaralanan Samsunlu Sinan Bayır’ı tedavi gördüğü GATA'da ziyaret etti.

SAMSUN HABER 17.10.2019, 17:40 17.10.2019, 17:41
262
Samsunlu vekillerden anlamlı ziyaret - Samsun Haber
banner1353
banner1375

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı; Barış Pınarı Harekâtı kapsamında, görev yaptığı Şanlıurfa’da havan topuyla gerçekleştirilen saldırıda yaralanan Samsunlu Sinan Bayır’ı tedavi gördüğü GATA'da ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

ASLA GERİ DURMAYIZ

Vezirköprülü asker Bayır ile hastanede tedavileri devam eden gazileri ziyaret eden Karaaslan, "Kahraman Türk askerimizin en önemli özelliklerinden birisi cephede asla geride durmaması, düşmanı kaçıracak cesaretle ve mertçe mücadele etmesidir. Mehmetçiğimizin başarıyla sürdürdüğü Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Harekâtları’nda olduğu gibi Barış Pınarı Harekâtı’nda da askerlerimiz cephede kanlarıyla canlarıyla mücadele verirken milletimiz en büyük desteği vermiş, Mehmetçiğimizin moralini daima yüksek tutmuştur. Bugün de 82 milyon birlik ve beraberlik duygularımız içinde dua ve desteklerimizle kahramanlarımızın yanındayız" dedi.

GURUR DUYUYORUZ

Gazi Sinan Bayır’ın ve ziyaret edilen gazilerin durumunun iyi olduğunu ifade eden Karaaslan, "Vezirköprülü Sinan kardeşimiz ve ziyaret ettiğimiz gazilerimizin durumu hamdolsun her geçen gün iyiye gidiyor. Barış Pınarı Harekatı’nda yaralanan ve Gaziantep’te tedavi gören Bafra’lı Uzman Onbaşı Mutlu Can Meşeci kardeşimizin durumunu da yakından takip ediyoruz. Her kahramanımızın dua ve temennisi sağlığına kavuşarak, yeniden silah arkadaşlarının arasına dönmek. Böylesi asil bir milletin evlatlarına yakışan tavırla gazilerimiz mücadeleden bir an olsun geri durmamak için bir an önce sağlıklarına kavuşmayı dilerken bizleri bir kez daha gururlandırdılar" ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)
banner1474
23°
açık
Namaz Vakti 02 Temmuz 2020
İmsak 02:59
Güneş 04:59
Öğle 12:44
İkindi 16:44
Akşam 20:19
Yatsı 22:10