banner1219

Samsunlu öğrencileri 'şiir' buluşturdu

Türk edebiyatının başarılı isimlerinden Kasım Alper Özdemir, Samsun İlkadım Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu öğrencileriyle şiir dinletisi ve söyleşisinde bir araya geldi.

banner1227

Türk Edebiyatının başarılı şairlerinden Kasım Alper Özdemir ile Samsunlu öğrencileri buluşturan etkinliğe Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu Müdürü Nusret Sarı, Kalkanca İlkokulu Müdürü Sezai Tiryaki, İlkadım Milli Eğitim Şube Müdürü Mevlüt Seyhan, Baruthane Ortaokulu Müdürü Süleyman Çift, Gazi İlkokulu Müdürü Erkan Altıntaş, Okul Aile Birliği Başkanı Nedim Yıldırım katıldı.


Etkinlikte söz alan Milli Eğitim Şube Müdürü Mevlüt Sayhan,  "Kitapları ve televizyon programlarındaki duruşu ile yeni nesle örnek teşkil eden genç bir ustanın proje kapsamındaki desteği ve bu hoş program için kendisine teşekkür ediyorum" ifadesinde bulundu.


  

 'ŞİİRE DUYALAN HEYECAN MUTLU EDİYOR'
Kasım Alper Özdemir ise, Kasım Alper Özdemir ise yaptığı konuşmada, "Çocuklarımızın şairleri daha yakından tanıması ve şiirleri farklı bir heyecanla okuması bizleri de mutlu ediyor. Sade hoş ve akıcı bir etkinlikte 19 Mayıs şehrinde bu güzel okula davet edilmek şahsımı mutlu etmiştir" dedi.

Etkinliğin  sonunda Özdemir, 'Aşk Yeniden Yazılıyor' ve 'Yenilmez Ölüme Sevdamız' kitaplarını imzalarken, öğrencilere 'Mavi Kapak Yardım Projesi' kapsamında engelsiz yaşam ile ilgili kitaplar dağıtıldı. 


  

İHA 
                                         

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148