banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Samsunlu genç İstanbul'da boğularak can verdi

İstanbul Çatalca'da dün öğle saatlerinde 5 arkadaşıyla birlikte denize giren ve gözden kaybolan Samsunlu genç Uğur Arduç'un (22) cansız bedenine ulaşıldı. 

SAMSUN HABER 14.08.2019, 19:44 14.08.2019, 19:50 Ceylan
Samsunlu genç İstanbul'da boğularak can verdi

İstanbul'un Çatalca ilçesi Çilingöz mevkisinde dün öğle saatlerinde meydana gelen olayda, edinilen bilgilere göre 22 yaşındaki Uğur Arduç, 5 arkadaşıyla birlikte serinlemek için denize girdi. İstanbul Samsun Dernekleri Federasyonu'nda da görev alan Recep Arduç'un oğlu olan Uğur Arduç, bir süre sonra suda çırpınmaya başladı. Suda çırpınan Arduç'a arkadaşları yardım etmek istese de, talihsiz genç gözden kayboldu. 

İhbar üzerine bölgeye sevk edilen İlçe Jandarma Komutanlığı, AFAD ve UMKE ekipleri ile Çatalca İl Jandarma Komutanlığı Su Altı Arama Timi, çocuğun bulunması için çalışma başlattı. Yaklaşık 24 saat süren arama çalışmalarının ardından, Samsunlu gencin cansız bedenine ulaşıldı. 

Ailesi Çarşamba'daydı

Arduç'un ailesinin bayram nedeniyle Çarşamba'da olduğu öğrenilirken, haberi alır almaz İstanbul'a gittikleri aktarıldı. Arduç'un cenazesinin otopsi işlemi bittikten sonra Samsun'un Çarşamba ilçesindeki aile kabristanlığında defnedileceği bildirildi. 

Yorumlar (0)