banner1518

banner1567

banner1526

banner1588

banner1525

banner1324

banner1581

Samsunlu gazetecilerden AGROMEC'e takdir!

Samsun Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi, geleneksel hale getirdiği ‘Haftanın Ödülü’nü bu kez de Samsun’un genç işadamlarından Agromec Genel Müdürü Kerem Özal’a verdi.

Samsun Haber 02.05.2017, 16:51
879
Samsunlu gazetecilerden AGROMEC'e takdir!

Samsun Haber - Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Yazıcı, bu ödülü ilk kez genç bir işadamına verdiklerini belirterek, Samsun’da başarılı insanların teşvik edilip desteklenmesi gerektiğini söyledi. Yazıcı, “Samsun’a hizmet veren, katma değer üreten insanların kıymetini bilmek gerekir. Bu kent böyle başarılı insanların azmiyle, hırsıyla, çabasıyla gelişecek, büyüyecektir. Bize düşen görev de bu kente katkı sağlayan, başarılı insanları takdir etmektir” dedi.

'SAMSUN'A KATKI VERİYORUZ...'
Samsun Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu tarafından verilen ödülün kendileri için sürpriz olduğunu kaydeden Agromec Genel Müdürü Kerem Özal da, yaptıkları çalışmalarının birileri tarafından görülmesi ve takdir edilmesinin kendilerini mutlu ettiğini söyledi. Özal, “Biz, yıllardır bu işi yapıyoruz. Belki başka bir ilde olsak daha çok kazanacağız ama Samsun’da olmayı tercih ediyoruz. Bu kente bir nebze de olsa katkımız varsa ne mutlu bize” diye konuştu. 

Yorumlar (0)