banner1518

banner1365

banner1526

banner1345

banner1496

banner1534

Samsunlu damada şok... Gelin, altınlarla kaçtı!..

Samsunlu Fevzi Beyazoğlu, 70 bin lira harcayıp evlendiği eşinin 17 gün sonra altınlar ve tüm eşyalarla kayıplara karıştığını ileri sürdü.

SAMSUN HABER 24.10.2016, 13:18 24.10.2016, 13:33
7512

Samsunlu Fevzi Beyazoğlu, 70 bin lira harcayıp dini nikahla evlendiği eşinin düğünden 17 gün sonra altınlar ve tüm eşyalarla kayıplara karıştığını iddia etti.
 
'BOŞ EV' ŞOKU...
Ankara’da inşaat işinde çalışan 32 yaşındaki Fevzi Beyazoğlu, komşusu aracılığıyla Tokat’ın Erbaa İlçesi'nde oturan G.D. (25) ile tanıştı. G.D. ile bir süre telefonla görüşen Fevzi Beyazoğlu, 25 Eylül’de kadının ailesi ile tanıştıktan sonra 30 Eylül’de düğün yaptı. Eski eşi ile boşanma davası için memleketi Samsun’a gelen Beyazoğlu, Ankara’dan gelen haberle büyük bir şok yaşadı. Eşine ulaşamayınca yeğenini evine gönderen Beyazoğlu, yeğeninin boş bir evle karşılaştığını söylediğini anlattı.


 

MEĞER 5 KEZ EVLENMİŞ!..
Beyazoğlu, "Düğünden dolayı çok borçlandım. Bu düğün bana 60-70 bin TL’ye mal oldu. Ağabeyim de kızın babasıyla 4 bin TL başlık parasında anlaşmışlar. G.D. daha önceden de 4-5 kez evlilik yapmış. Ben bunları bilmiyordum. Tek bir evlilik yaptığını biliyordum. Bana kaçırıldığını, 3 ay kaçırıldığı evde kaldığını ve daha sonra da annesinin evinde doğum yaptığını söyledi. Kadının bulunması için Ankara’nın Polatlı ilçesinde polis merkezine başvuruda bulundum. Polis evime gelip tutanak tuttu. Mağdurum” dedi.


 
GELİNİN BABASI ŞAŞKIN!..
Erbaa’da çiftçilik yapan kızın babası Ali D. ise, kızının nerede olduğunu bilmediğini belirterek, “Kızım daha önce iki kez evlenip boşandı. Kızımı evlendirdik, daha sonra evi terk edip gitmiş. Kızımın ne telefonları açık ne de nerede olduğunu biliyorum. Kızımın kaybolması ile ilgili Erbaa’da polis merkezine gittim ama kızım 25 yaşında olduğu için başvuruda bulunamayacağımı söylediler. Ben de bugün Cumhuriyet Başsavcılığı'na gidip kayıp başvurusunda bulunacağım. Şu anda nerede olduğunu bilmiyoruz. Diğer evliliklerinden toplam 3 çocuğu var" diye konuştu. - Samsun Haber
 

Yorumlar (0)