Samsun'da bir garip olay: Yakışmadı Kaymakam bey!

Samsun'un Vezirköprü İlçesi Kaymakamı Yunus Emre Altıner'in kullandığı makam aracı, trafik kurallarını adeta alt üst etti

Samsun'da bir garip olay: Yakışmadı Kaymakam bey!

Vezirköprü Kaymakamı Yunus Emre Altıner, kendi kullandığı makam aracıyla 19 Mayıs İlçesi'ne gitti. Altıner'in kullandığı araçla, ters yolda gitmesi objektiflere yansıdı.

GÖRENLER ŞAŞKINA DÖNDÜ
Kaymakam Altıner, araç içerisinde küçük kızı olduğu halde 19 Mayıs İlçesi'nde, Samsun-Sinop Karayolu Atatürk Bulvarı üzerinde bir müddet ters yönde seyretti. Makam aracını ters yolda gören diğer sürücüler kısa süreli panik yaşarken vatandaşlar ise bu duruma sert tepki gösterdi.

TERS YOLDA İLERLEDİ
19 Mayıs sakinleri, "Sonradan Vezirköprü Kaymakamı olduğunu öğrendiğimiz şahsın kullandığı makam aracı, trafik kurallarını hiçe sayarak kent merkezindeki bulvarda ters yolda ilerledi. Ardından, park etme kurallarını da ihlal ederek aracını park etti. Kendisinin, araç içerisindeki küçük kızının ve başkalarının hayatını hiçe sayan Kaymakam'a yakışmadı" dediler.

Emre ŞAHİNOL / BAFRA

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2018, 11:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kazım
Kazım - 6 ay Önce

Ne yapsınlar polislerde ceza yazamaz malesef güzel ülkem tebrik ediyorum kaymakam beyi

Seher Acar
Seher Acar - 6 ay Önce

Erdal Bey Devletin kendisine tahsis ettiği araçla, Kaymakam bey yanına çocukta alarak gezmeye çıkabilir mi? Etikmidir bu durum? Bu resmi araç özel işlerde kullanılır mı? Bizi aydınlatın lütfen?
Tşk Ederim

Abc
Abc - 6 ay Önce

Birde hafta sonu ailesiyle makam araciyla gezmeye çıkmışlar oh ne guzel

Capital
Capital - 6 ay Önce

Devletin makamını ve parasını kullanarak kuralları çiğneyen ve kanunlara uymayan kim olursa olsun, bir gün cezasını çekecektir. İlah-i adalet...

özcan öztürk
özcan öztürk - 6 ay Önce

imam cemaat örneği ne diyelim

Adnan hoca
Adnan hoca - 6 ay Önce

Devletin olmadığı bir ülkeyiz. Resmî araba resmî yerlerde kullanmak için vardır!! Çoçuğunun veya karının arabası değil!!! Ama kime diyorsun!!

nazmi cerrah
nazmi cerrah - 6 ay Önce

insan bilmediği yolda bazen hata yapabiliyor eminim anlayamamıştır ters yola girdiğini anladığındada zaten yapcak birşey kalmamıştır normal vatandaş olsaydı sıradan bir hata olarak kalırdı

Abdullah dik....n
Abdullah dik....n - 6 ay Önce

Nornaldır ne de oısa köprülü kaymakamıdır


SIRADAKİ HABER

banner650

banner826