banner1017

Samsun'da 10 Mahalle tek sofrada

AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı, 19 Mayıs İlçesi Düzköy Mahallesi Köy Konağında düzenlenen iftar programında 9 mahalle halkıyla bir araya geldi

Samsun'da 10 Mahalle tek sofrada
banner1015

Samsun’un 19 Mayıs İlçesi Düzköy Mahalle Muhtarı İsmet Usta’nın ev sahipliğinde gerçekleşen iftar programına, Karagöl, Çiftlik, Ormancık, Kuşkayası, Kösedik, Aydınpınar, Fındıklı, Karacaoğlu ve Tepeköy Mahalle Muhtarlarının yanı sıra, Düzköy Köy konağı bahçesinde gerçekleştirilen iftar programına yaklaşık 600 kişi katıldı.

‘MİLLİ HEDEFİMİZE ULAŞACAĞIZ’
24 Haziran seçimlerinde vurgu yapan Milletvekili Orhan Kırcalı , ‘’İftar programına katılımızdan dolayı tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. Zorlu bir seçim sürecinden geçiyoruz. 24 Haziran seçimleri, yeni yönetim sistemini hayata geçireceğimiz ilk seçim olacaktır. Yeni dönem güçlü Meclis ve güçlü hükümet dönemi olacaktır. Bu iki temel kurumun kendi alanlarına yoğunlaşmalarının yanı sıra ahenk içinde çalışmaları milli hedeflerimizin gerçekleşmesine hizmet edecektir. 24 Haziran seçimlerinin ülkemiz ve dünya Müslümanları için hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

ENEGELLERİ AŞA AŞA BUGÜNLERE GELDİK
Ülkemizin huzuru, refahı ve mutluluğu için gece gündüz demeden çalışıyoruz diyen Milletvekili Fuat Köktaş ise, “Bugün burada mübarek Ramazan ayının manevi havasını birlikte idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bizler ülkemizin ve milletimizin huzuru, refahı ve mutluluğu için gece gündüz demeden çalışıyor, çalışmaya da devam edeceğiz İnşallah. 16 yıl boyunca birçok zorluğu, engeli aşa aşa bugünlere geldik. Partimizi kapatmaya kalktılar, yargı darbesi yapmaya kalktılar, gezi olaylarını başlattılar, 15 Temmuz'da hain darbe girişiminde bulundular ne oldu başaramadılar, başaramayacaklar. Çünkü AK Parti'nin ve onun lideri Recep Tayyip Erdoğan'ın arkasında bu millet var, onun için başaramadılar, başaramayacaklar.24 Haziran’da bu millet bu oyunu bozacak" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2018, 16:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1052

banner1051