banner1313

banner1300

banner1334

Samsun yeniden tarih yazacak

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, "Samsun’a her zaman büyük önem veren Cumhurbaşkanımız’ı hemşehrilerimizle birlikte büyük bir coşku ile karşılayacak, Milli Mücadele’nin ilk adım şehrine yakışan rekor bir katılım ile yeniden tarih yazacağız" dedi.

SAMSUN HABER 02.03.2019, 16:55
Samsun yeniden tarih yazacak

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun programı kapsamında Ondokuzmayıs, Bafra, Alaçam, Yakakent, Atakum ve İlkadım Seçim Koordinasyon Merkezleri açılışlarına katıldı. Vatandaşlarla bir araya gelen Karaaslan, vatandaşları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Samsun Mitingine davet etti.

"COŞKU İLE KARŞILANACAK"

Karaaslan yaptığı açıklamada “Cumhurbaşkanımız, Samsun’umuzu çok seviyor çünkü burası ilk adım şehridir ve burası 17 yıl boyunca tüm seçimlerde AK Parti’mize en güçlü desteği vermiş şehirlerimizdendir. Sn. Genel Başkanımız’ın Aday Tanıtım Toplantımız’ın ardından Miting vesilesiyle şehrimize kısa süre içerisinde yeniden teşrif edecek olması Samsun’umuza gönülden bağlı olduğunun bir göstergesidir. Samsun’a her zaman büyük önem veren Cumhurbaşkanımız’ı hemşehrilerimizle birlikte büyük bir coşku ile karşılayacak, Milli Mücadele’nin ilk adım şehrine yakışan rekor bir katılım ile yeniden tarih yazacağız. Ülkemizin geleceği açısından önemli bir eşik olan bir dönemde gerçekleşecek olan bu buluşmanın Samsun ve ülkemiz adına çok önemli olduğuna inanıyor, yarın Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştireceğimiz mitinge tüm hemşehrilerimizi davet ediyorum.” dedi. 

31 Mart seçimlerinin önemine değinen Karaaslan, "Biz, siyaseti Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız ve liderimiz Sn. Recep Tayyip Erdoğan’dan öğrendik. Günlerdir, her gün birkaç farklı ilçemizde bulunmak suretiyle gerçekleştirdiğimiz yoğun programlarımızda milletimizle bir araya geliyoruz. Saha çalışmalarımız sırasında hemşehrilerimizin ülkemize dair umudunu ve heyecanını görüyoruz. Yolumuz, milletimize hizmet olduğu için aşkla yürüyoruz. Hedefimiz seçimlerde kazanmak ya da kaybetmemek meselesi değildir, milletimize hizmetlerimizi kesintisiz sürdüreceğimiz en yüksek desteği kazanmaktır. Söz konusu vatan, istiklal ve istikbalimiz, aydınlık geleceğimize dair güçlü hedeflerimiz, umutlarımız olunca ayrılık gayrılık tanımayız. Tarih şahittir ki, bugüne kadar tüm tehditler karşısında bir olduk, iri olduk, birlikte Türkiye olduk ve bütün badirelerin üstesinden böyle geldik. Beka meselesi olarak gördüğümüz seçim sürecinde karşımıza çıkarılan tüm engelleri de Cumhur İttifakı birlikteliğiyle aynı ruhla aşacağız." diye konuştu.
 

Yorumlar (1)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Ramazan kurt 6 ay önce
Sayin Çiğdem hanima çok teşekkürlerimi sunuyorum Samsuna desteklerinden dolayı samsun seçim işi gönül işi gönül işi akparti işi akparti işi millet meleket işi koca reis sen dikdur eyilme samsun ölümüne seninle bu dünyaya senin golgen yeter