banner1365

banner1469

banner1345

banner1480

Samsun Üniversitesi (SAMÜ) , kente değer katacak

banner1357

SAMÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın’a ziyaret eden Vali Osman Kaymak, "Sayın rektörümüzü, değerli bir ekiple yeni üniversitenin kurumsallaşmasını sağladığı için tebrik ediyorum. Samsun Üniversitesi bu vizyonuyla şehre büyük değer katacaktır" dedi

SAMSUN HABER 14.02.2020, 14:01
Samsun Üniversitesi (SAMÜ) , kente değer katacak
banner1353
banner1375

Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun Üniversitesi (SAMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın’a ziyarette bulundu. Samsun Üniversitesi Canik Yerleşkesi'nde incelemelerde bulunan Vali Kaymak ve Rektör Aydın, Samsun’un ve üniversitenin gelişimine dair konuları işbirliği çerçevesinde değerlendirdi. Görüşmede, kent ve üniversite ile ilgili fikir alışverişinde bulunulurken, Samsun’un ve üniversitenin geleceğine dair plan ve çalışmalar da ele alındı. 

ZENGİNLİKLER PATLAYACAK
Samsun Üniversitesi olarak kente ve üniversiteye katkı sağlayacak her çalışmaya destek vermeye hazır olduklarını belirten Rektör Aydın, Samsun’un zenginliklerini bilimin gücüyle parlatmak görevlerimiz arasındadır. Sayın Valimizin öncülüğünde birçok başarılı çalışma gerçekleştireceğimize inanıyorum” dedi.

REKTÖR AYDIN'A TEBRİK
Samsun Üniversitesi Prof. Dr. Fuat Sezgin Kütüphanesi'ni de ziyaret eden Vali Kaymak, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Ömer Naci Yılmaz’ın bizzat kendisinin yirmiden fazla yayınlanmış eseri olan bir yazar olmasının üniversite için büyük bir kazanım olduğunu söyledi. Vali Kaymak, "Sayın rektörümüzü böyle değerli bir ekiple yeni üniversitenin kurumsallaşmasını sağladığı için tebrik ediyorum. Samsun Üniversitesi bu vizyonuyla şehre büyük değer katacaktır" dedi.

Ziyaretin sonunda Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Ömer Naci Yılmaz Vali Kaymak’a yazdığı eserlerden takdim etti.
 

Yorumlar (0)
banner1474
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Namaz Vakti 29 Şubat 2020
İmsak 05:39
Güneş 07:04
Öğle 12:52
İkindi 15:58
Akşam 18:31
Yatsı 19:50