banner1518

banner1365

banner1519

banner1345

banner1496

banner1534

Samsun siyasilerinden Hatay'a destek

Samsun siyasileri Hatay'da yaşanan terör olayını kınadıklarını söyledi

SAMSUN HABER 27.10.2020, 00:01 27.10.2020, 00:24
151
Samsun siyasilerinden Hatay'a destek

Hatay'ın İskenderun ilçesinde polis ekiplerinin alınan istihbarat üzerine takibe aldıkları araçtaki teröristlerle sıcak çatışma yaşanırken, araçtaki patlama sonucu 1 polis yaralandı.Samsun siyasileri terör olayını kınayarak geçmiş olsun mesajlarını soyal medya üzerinden paylaştı.

İZİN VERİLMEDİ

Emniyet güçleri tarafından teröristlere bir kez daha izn verilmediğini belirtenAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan,"Hatay'da kahraman güvenlik güçlerimizin dikkati ve sıkı takibi sayesinde;Ülkemizi yolundan döndürmeye,Milletimizi yıldırmaya, Huzurumuzu bozmaya çalışan hain teröristlere bir kez daha izin verilmedi Geçmiş olsun İskenderun" mesajını paylaştı

HAİNLERE FIRSAT VERİLMESİN
Hatay'daki patlamada teröristlerin ememllerine ulaşamadan etkisiz hale getirildiğini ifade eden Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Hatay İskenderun’da güvenlik güçlerimiz başarılı bir operasyonla ülkemizin birlik ve beraberliğine, bütünlüğüne, huzuruna kastetmek isteyen hainlere fırsat vermedi.Teröristler emellerine ulaşmadan engellendi. Rabbim hainlere fırsat vermesin. Geçmiş olsun İskenderun"dedi.

GEÇMİŞ OLSUN
Eski gençlik ve Spor Bakanı ve eski Samsun Milletvekili Suat Kılıç, Emniyet Genel Müdülüğü'nün paylaşmış olduğu yaplaşımı payalaşarak, "Tebrik ve dualarımız kahraman Türk Polis Teşkilatı’na... Geçmiş olsun İskenderun, geçmiş olsun Türkiye" mesajını paylaştı.

BAŞARAMAYACAKSINIZ
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Ne yaparsanız yapın asla BAŞARAMAYACAKSINIZ... Ülkemizi bölemeyeceksiniz!Teröre ve destek verenlere lanet olsun. Geçmiş olsun iskenderun"dedi.

GEÇMİŞ OLSUN
Başkan Deveci ise Atakum Belediyesi'nin paylaşımını paylaşarak, "Hain terör örgütü PKK önce yakmaya çalıştı şimdi de yıkmaya...Can kaybının yaşanmaması tek sevincimiz. Artık tüm bunların son bulmasını diliyoruz. Geçmiş olsun iskenderun" mesajını yayınladı.

ALALH VATANIMIZI KORUSUN
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ise, "Geçmiş olsun Türkiyem,başaramadınız, başaramayacaksınız !! Allah vatanımızı ve milletimizi her türlü düşmandan ve hainden korusun !"dedi.

FACİANIN ÖNÜNE GEÇİLDİ
Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç ise, "Şükürler olsun kahraman güvenlik güçlerimiz olası bir facianın önüne geçti. Terör örgütlerinin planları bu geceki gibi kendi ellerinde patlayacak Allah'ın izniyle. Geçmiş olsun İskenderun. Rabb'im cümlemizi muhafaza eylesin."

Yorumlar (0)