banner1518

banner1365

banner1526

banner1345

banner1334

banner1324

Samsun polisinden anlamlı yasak

banner1357

Samsun'da üniversite sınavına giren öğrenci velilerinin talebi üzerine polis velilerin çağrısını dikkate alarak yolları araç trafiğine kapatttı

SAMSUN HABER 01.07.2018, 14:03
1042
Samsun polisinden anlamlı yasak
banner1353
banner1375

Samsun’un İlkadım İlçesi'nde bir okulda Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın (YKS) ilk oturumuna giren üniversite adaylarının aileleri, gürültü olduğu gerekçesiyle okulların bulunduğu yolun sınav saatinde araç trafiğine kapatılmasını istemesi üzerine polis velilerin çağrısını dikkate alarak yolları araç trafiğine kapatttı. 

VELİLER İSTEDİ POLİS YAPTI
İlkadım ilçesi Lise Caddesi üzerindeki okullarda YKS’nın dün ilk oturumu olan Temel Yeterlilik Testi (TYT) sınavına giren adayların velileri, korna, müzik ve araç sesinden şikayetçi olup, YKS oturumu için yolun trafiğe kapatılmasını talep etmişti. Samsun Emniyet Müdürlüğü, velilerin talebini dikkate alarak Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Lise Caddesi Hastane Kavşağı, Şhell Kavşağı Saadet Caddesi ile 56'lar bölgesindeki tüm okullar bölgesi sessiz ve sakin sınav için araç trafiğine kapatıldı. Sınav saati boyunca trafiğe kapatılan yollarda trafik ekipleri önlem aldı. Veliler trafik polislerine teşekkür ettiler. 

                                         

Yorumlar (0)