Samsun Memur-Sen’den çocuklarla beraber iftar

Memur-Sen Samsun İl Yönetimi, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü çatısı altındaki 370 çocukla birlikte iftar yaptı. 

Samsun Memur-Sen’den çocuklarla beraber iftar
banner1314

Samsun Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü himayesinde barındırdığı 370 çocukla Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Sosyal Tesisleri’nde iftarda buluşan Memur-Sen Samsun Yönetimi'nin, çocuklarla birlikte oruç açtığı öğrenildi. Samimi bir ortamda geçen iftarda Memur-Sen üyeleri çocuklarla yakından ilgilendi. 

İftarda konuşan Memur-Sen İl Temsilcisi Hamdi Yıldız, “Memur-Sen üyelerimiz ve devletimizin himayesi altında bulunan şeref konuklarımız çocuklarımız, Memur-Sen Samsun Temsilciliği tarafından düzenlenen iftar programına hoş geldiniz. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü himayesinde barından 370 çocuğumuzla bir araya geldik. Bu iftarın gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Rabb'im sağlık ve sıhhat içerisinde affedilmiş kullar olarak, bayrama ulaşmayı hepimize nasip etsin. Herkesin bayramı şimdiden kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2019, 22:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300