banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Samsun Medya Grubu'ndan '19 Mayıs'ta Çat Kapı Siyaset'

banner1357

Samsun Medya Grubu ekipleri, 'Çat Kapı Siyaset' programı kapsamında ilçelerin tek tek nabzını tutmaya devam ediyor. Ekibimizin bu kez durağı 19 Mayıs olurken, 31 Mart'a sayılı günler kala ilçedeki son durum gözlemlendi

SAMSUN HABER 24.02.2019, 11:50 24.02.2019, 12:00
banner1353
banner1375

Samsun Medya Grubu (SMG) 31 Mart 2019 yerel seçimlerine 35 gün kala, ilçelerin nabzını 'Çat Kapı Siyaset' programı kapsamında tutuyor. Samsun Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdal Bozkurt ile Samsun Canlı Haber TV Genel Yayın Yönetmeni Mahmut Erdoğan'ın yönetimindeki Samsun Canlı Haber TV ve Samsun Gazetesi ekipleri, 19 Mayıs'ta seçimin nabzını adeta sokak sokak tuttu. 

HABERSİZCE ZİYARETLER
'Çat Kapı Siyaset’ programı kapsamında belediye başkanları, parti ilçe başkanları, STK başkanları, gençler, kadınlar ve yaşlıların yanı sıra esnafla seçim ve beklentileri konuşuldu. 'Çat Kapı Siyaset' programında, önceden haber verilmeden partiler ve STK’lara yapılan ziyarette görüşler alındı. 

BOZKURT VE ERDOĞAN GÖRÜŞTÜ
SMG Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdal Bozkurt ile Samsun Canlı Haber TV Genel Yayın Yönetmeni Mahmut Erdoğan vatandaşlar, gençler, yaşlılar, kadınlar ve erkeklerle görüüşerek yaklaşan seçim öncesi vatandaşların düşüncelerini sordu. Vatandaşlar Bozkurt ve Erdoğan'a siyasi tercihlerinden, ekonomiye dair birçok konuda düşüncelerini paylaştı.

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
Ekibimiz, 19 Mayıs'ta ilk olarak AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret etti. AK Parti ile MHP arasında kurulan Cumhur İttifakı neticesinde 19 Mayıs'ta AK Partili Aday Osman Topaloğlu desteklenecek. Seçim çalışmalarının devam ettiği AK Parti 19 Mayıs SKM'de şu görüşleri aldık: 

HALKIN YAKLAŞIMI GÜZEL
Sezgin BAYRAKTAR: Seçim çalışmaları henüz başladı. Mahalle ve ev ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Resmi olarak start verilmese de biz parti olarak sahaya indik. Halkın AK Parti'ye karşı yaklaşımı oldukça güzel. Bazı kesimlerde kırgınlıklar olsa da seçimlere kadar bütün sorunların hallolacağını düşünüyorum. 

ARTIK DAHA GÜÇLÜYÜZ
Yavuz GÜZELDAL: Seçim çalışmalarımız gayet güzel şekilde ilerliyor. Mahallelerde yaptığımız toplantılarda yoğun katılım gerçekleşiyor. Sanılanın aksine halktan tepki yerine fazlasıyla destek alıyoruz. Çalışmalarımız beraberlik içerisinde devam ediyor. MHP'nin de verdiği destekle 19 Mayıs İlçesi'nde artık daha da güçlü şekilde yolumuza devam ediyoruz.

Yorumlar (0)