banner1518

banner1365

banner1526

banner1499

banner1525

banner1324

Samsun kitap fuarı açılıyor

banner1357

Bölgenin kültürel yaşamına önemli katkıları olan Karadeniz Kitap Fuarı, beşinci yaşında dokuz gün boyunca kitapseverleri ağırlayacak. Fuara İlber Ortaylı, Yılmaz Özdil ve Sinan Meydan gibi birçok ünlü isim katılacak

SAMSUN HABER 16.02.2019, 09:13
229
Samsun kitap fuarı açılıyor
banner1353

TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde 9 gün boyunca kitapseverleri ağırlayacak fuar bugün açılıyor. Fuar, Türkiye Yayıncılar Birliği iş birliği, Samsun Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü desteği ile düzenleniyor.

70 KÜLTÜR ETKİNLİĞİ
Bölgenin kültürel yaşamına önemli katkıları olan Karadeniz Kitap Fuarı, beşinci yaşında dokuz gün boyunca kitapseverleri ağırlayacak. Fuara 220 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılırken, fuar süresince panel, söyleşi, atölye çalışması ve çocuk etkinliklerinden oluşan 70 kültür etkinliği düzenlenecek. Etkinlikler ve imza günlerinde yazarlar okurlarıyla buluşma fırsatı yakalayacak. 

BİRÇOK ÜNLÜ İSİM FUARDA
Fuara İlber Ortaylı, Yılmaz Özdil, Mine Söğüt, İnci Aral, Ercan Kesal, Sinan Meydan, Akın Birdal, Nazım Alpman, Şükrü Erbaş, İpek Çalışlar, Kahraman Tazeoğlu, Ahmet Şimşirgil, Arif Keskiner, Zeynep Aliye, Koray Avcı Çakman, Aret Vartanyan, Nazlı Karabıyıkoğlu, Mete Yarar, Sevgi Özel, Murat Tavlı, Füsun Çetinel, Bahadır Yenişehirlioğlu, İsmail Saymaz, Reis Çelik, Özen Oytun Türkoğlu gibi birçok ünlü isim katılacak. 

SAATLER VE ULAŞIM
Girişin ücretsiz olduğu Karadeniz Kitap Fuarı her gün 10:00 -19: 30’da kapanış günü olan 24 Şubat'ta ise 10:00 ile 19:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. Ayrıca ziyaretçiler fuar alanına tramvay ile ulaşabilecek. Fuar alanına gitmek isteyen kitapseverler Tekkeköy durağında inerek TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’ne gidebilecek.

Haber: Dilber BAHADIR
 

Yorumlar (0)