banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Samsun için ortak akıl - Samsun Haber

banner1357

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu'nun ardından Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'i de ziyaret etti. Başkan Deveci, Samsun'un geleceği için ortak akılla hareket edilmesi gerektiğini ifade etti.

SAMSUN HABER 10.10.2019, 14:44
Samsun için ortak akıl - Samsun Haber
banner1353
banner1375

Samsun Haber - Geçen hafta Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu'nu ziyaret ederek, yapılması planalanan çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunan Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin bu haftaki durağı da Havza oldu.
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'i ziyaret eden Başkan Deveci, Samsun'un geleceği için ortak akılla hareket edilmesi gerektiğini belirtti.

ORTAK PAYDAMIZ SAMSUN
Samsun'un menfaatleri için parti ve bölge ayrımı yapmadan çalışılması gerektiğini vurgulayan Başkan Deveci, "Samsun, hepimizin ortak paydası. Biz de bu mantıkla hareketle şehrimiz için hiçbir ayrım gözetmeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz. En temel hedefimiz, bu şehirde yaşayan her bireyin daha huzurlu ve mutlu yaşaması. Geçen hafta Kavak Belediye Başkanı Sayın Sarıcaoğlu'nun ardından Havza Belediye Başkanımız  Sayın Özdemir'i ile biraraya gelerek, neler yapabileceğimize dair görüş alışverişinde bulunduk. Kendilerine gösterdikleri nezaket ve konukseverlik için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim" dedi.
 

Yorumlar (0)