Hilas Otel

Çelik İnşaat

Samsun Haber: 19 Mayıs Stadyumu'nda Muhteşem gün!

Samsunspor yeni 19 Mayıs Stadyumu'nun açılışını bugün gerçekleştirecek. Yönetim, açılış töreni için oldukça geniş kapsamlı bir organizasyona imza atacak

Samsun Haber: 19 Mayıs Stadyumu'nda Muhteşem gün!

Düzenlenecek olan organizasyona, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ile Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak davet edildi. Öte yandan şöhretler karmasına ise Samsunsporlu eski futbolcular Tanju Çolak, Musa Aydın, Kenan Yelek, Adnan Güngör, İsa Turan, Hakkı Bayrak ve Ercüment Coşkundere gibi önemli isimler davet edildi. 

FUTBOL ŞÖLENİ OLACAK
Samsunspor'un yeni mabedi 19 Mayıs Stadyumu, bu gün gerçekleşecek tören ile açılacak. Bir çok etkinliğin olacağı açılış, saat 18.30'da Samsunspor şöhretler karması maçı ile başlayacak. Şöhretler maçında Tanju Çolak, Musa Aydın, Kenan Yelek, Adnan Güngör, İsa Turan, Hakkı Bayrak ve Ercüment Coşkundere gibi isimler yer alacak. 

SAMSUNSPOR-ANKARAGÜCÜ
19.15'de 'Okyanus' isimli şarkısıyla ünlenen Derya Uluğ sahne alacak. Davetliler ünlü şarkıcıyla birlikte coşacak. Saat 20.00'de ise futbolcular, teknik ekip sahaya çağırılara tanıtılacak. Ardından saat 20.45'te de Samsunspor- Ankaragücü maçı start alacak. Havanın kararmasıyla birlikte ışık ve havai fişek gösterileri yapılacak.

TÜM SAMSUN DAVETLİ 
Bu muhteşem açılış için tüm taraftarların ve spor severlerin stada gelmesi ve bu atmosfere ortak olması gerektiğini ifade eden Samsunspor Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Rüştü Araboğlu, "Samsun'a, Samsunspor'a yakışır bir organizasyona imza atacağız. Herşey en ince ayrıntısına kadar düşünüldü ve olağanüstü bir atmosfer olması için planlandı. Tüm Samsun halkının stada gelmesi ve bu organizasyonda yer alması, şehrin markası Samsunspor'un bu mutlu gününde yanında olması gerekir diye düşünüyorum. Taraftarlarımızda trübünlerdeki yerini alıp, adeta bir final maçı havasında takıma destek olması gerekir" diye konuştu. 

DERYA ULUĞ SAHNE ALACAK

Türk pop dünyasının yükselen yıldızı Derya Uluğ da açılış törenleri için 19 Mayıs Stadyumu'nda olacak. Uluğ, şarkılarıyla trübünleri coşturacak.

ULAŞIM ÜCRETSİZ

 SAMULAŞ tarafından bu organizasyon için şehirde tüm ulaşım saat 17.30'dan sona ücretsiz olacak. 

ESKİ YILDIZLAR

 Saat 18.30'da gerçekleştirilecek açılışta ilk olarak Şöhretler Karması sahne alacak. Tanju Çolak, Musa Aydın gibi eski yıldızlar seyirciyle bir kez daha buluşmanın heyecanını yaşayacak.


Haber: Onur EROL

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2017, 10:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER