banner1571

banner1577

banner1526

banner1588

banner1496

banner1324

banner1581

Samsun Genç Adım'da Teneffüs Party

Samsun'da bir marka olan Genç Adım Koleji  öğrencilerine ünlülerin katılımı ile  10. yılına özel 'Teneffüs Party' düzenlendi. Parti, Hande Ünsal ve Dada Velet'in katılımıyla coşkulu şekilde gerçekleşti

Samsun Haber 05.12.2019, 10:23
153
Samsun Genç Adım'da Teneffüs Party

Genç Adım Koleji, 10. kuruluş yıldönümünü 'Teneffüs Party'de ünlüler geçidiyle kutladı. Genç Adım Koleji öğrencileri ile eğitim kadrosu müzik camiasından adını sıklıkla duyuran, şarkılarına eşlik edilen Hande Ünsal, Çılgın Dershane filminden tanınan Dada Velet ile eğlenerek öğrenciler eşliğinde şarkıları seslendirdi. Genç Adım Koleji öğrencilerinin sorularını cevaplayan Hande Ünsal ve Dada Velet, partinin son anına kadar enerjileriyle öğrencileri coşturdu. Genç Adım Koleji'nin Sahibi Ahmet Çakan, Samsun'un öncü lider bir markası olarak eğitimin yanında öğrencilerimizin eğlenerek öğrenmesi ve bir teneffüs yapması anlamında bu partiyi düzenledik" dedi.

EĞLENCEDE DE BAŞARILIYIZ

Kutlamaların öğrencilerin ve eğitim kadrosunun tatil olmasına rağmen katılımın çok yoğun olduğunu ifade eden Çakan, butik bir okul olduklarını belirterek, "Pazar akşamı olmasına rağmen, öğrencilerimiz etkinliğe yoğun katılım sağladı. Çocuklarımız için eğitimi de eğlenceyi de başarılı şekilde hayata geçiriyoruz" diye konuştu.

AZALMADAN DEVAM EDİYOR

Kolejde yaklaşık 220 öğrenci eğitim gördüğünü dile getiren Çakan, yaklaşık 80 kişilik eğitim kadrosuyla hizmet verdiklerini dile getirdi. Çakan, "Geçen yıl 57 öğrencimize Tıp Fakültesi kazandırdık. Akademik eğitim anlamında bizi tercih ediyor. Öğretmen kadromuzun gücü ve eğitimdeki titizliğimiz 10 yıldır azalmadan devam ediyor" şeklinde konuştu. 

PASTA KESİLDİ, PLAKET VERİLDİ 

Kutlamaları esnasında Hande Ünsal şarkılarını seslendirerek öğrencileri coşturdu. Tüm öğrenciler coşkulu bir şekilde eğlenirken 10'uncu yıl adına pasta kesildi. Genç Adım Koleji’nin bu yılına özel gerçekleştirilen programda sponsorlar ve öğretmenlere plaket ve çiçek takdim edildi. 

Barış KAYA-Cemal Said KAPTAN 


 

Yorumlar (0)