banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

Samsun'dan Cumhur İttifakı’na tam destek

Samsun Medya Grubu’na bağlı Samsun Canlı Haber TV ekipleri, Samsun protokol üyelerine ‘Cumhur İttifakı’ beraberliğini nasıl değerlendirdiklerini sorarak görüşlerini aldı.

SAMSUN HABER 25.03.2019, 15:47

Samsun Medya Grubu’na bağlı Samsun Canlı Haber TV ekipleri, Samsun Yol-İş 2 Nolu Şube Başkanı İbrahim Uzun’un Büyükşehir Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir’de ‘Cumhur İttifakı’ ailesine verdiği kahvaltıda protokol üyelerine ‘Cumhur İttifakı’ beraberliğini nasıl değerlendirdiklerini sorarak görüşlerini aldı. 

İşte protokol üyelerinin verdiği cevaplar

ÜLKEMİZ ANCAK BU ŞEKİLDE AYAKTA KALIR
Eski İlkadım Belediye Başkanı Necmi Akkoyunlu, “Ben, ülkenin birlik ve beraberlik içinde olmaktan başka çaresi olduğuna inanmıyorum. Ötekileştirmekten ziyade birleştirici görüşmeler ve konuşmalar yapılmasını istiyorum. Ancak ülkemiz bu şekilde ayakta kalır ve herkese başarılar diliyorum”

CUMHUR İTTİFAKI SONUCU İYİ OLACAK
Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Samsun Şube Başkanı Şener Aydın, “Sayın Cumhurbaşkanımız ve Devlet Bahçeli bir şey ifade ediyor. Burada yerel seçim yapılsa bile öyle düşünülmemesi gerekiyor. Türkiye’nin şuan içerde ve dışarda, karşı olduğu insanlar da var. Bizler Sivil Toplum Örgütleri olarak önce buna bakıyoruz. Cumhurbaşkanımız ve Devlet Bahçeli’nin vermiş olduğu mücadeleye bizlerde ortak olmak istiyoruz ve destek veriyoruz. Sonuçta Türkiye, hepimizin devletidir. Dolayısıyla başka siyasi liderlerin verdiği mesajlar bizim hoşumuza gitmiyor. Bu gemide birlikteyiz. Batarsak da birlikte, çıkarsak da birlikteyiz. Bir arkadaşımızın kazanması çok önemli değil. Önemli olan Türkiye’dir. Suriyeliler buraya kaçıyorlar. Çünkü devletin şefkatli gücü onları kucaklayabiliyor. Bu anlamda herkesin çok iyi düşünmesini tavsiye ediyorum. İnşallah Cumhur İttifakı sonucu iyi olacak”
 
CUMHUR İTTİFAKINI DESTEKLEYECEĞİZ
Yabancılar Pazarı Oyuncakçı ve Kırtasiyeciler Odası Başkanı Olcay İnanç, “Önümüzde yerel seçimler var ama biz olaya bu şekilde bakmıyoruz. Dış güçlerin bazı oyunlarına gelmemek adına birlik ve beraberlik içinde olmamız gerekiyor. Hem ticari anlamda hem de esnaf gözüyle bakmak anlamında önümüzün açılabilmesi için Cumhur İttifakı’nın güçlü bir netice vermesi gerektiğini düşünüyorum. Dolayısıyla Cumhur İttifakı’nı destekleyeceğiz”

TÜM GÜCÜMÜZLE ARKASINDAYIZ 
Hak-İş Samsun Şube Başkanı Ziya Uzun, “Cumhur İttifakı’nın birlik ve beraberliği çok uzun yıllar önce olması gerekiyordu diye düşünüyorum. Kesinlikle doğru ve yerinde bir karar oldu. Biz tüm gücümüzle arkasındayız. Cumhur İttifakı’nı sonuna kadar destekliyoruz” 

Hande ONAT, Ekrem ASLAN
 

Yorumlar (0)
15°
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 22 Eylül 2019
İmsak 04:50
Güneş 06:15
Öğle 12:32
İkindi 15:57
Akşam 18:39
Yatsı 19:59