banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Samsun'da ticaret masaya yatırıldı - Samsun Haber

banner1357

ASRİAD Samsun Şubesi'nin şehirde katma değeri arttırmak için İş Geliştirme Komisyonu ile birlikte organize ettiği 'Ticaret Toplantısı'na genel merkezden 30 yatırımcı katıldı. Yatırımcılar, Samsun'da üye işletmelerle iş bağlantısı kurdu. Başkan Furkan Okudan, bu tür toplantıların artırılması gerektiğine vurgu yaptı.

SAMSUN HABER 02.12.2019, 13:49
292
Samsun'da ticaret masaya yatırıldı - Samsun Haber
banner1353
banner1375

Asrın İş Adamları Derneği (ASRİAD) Samsun Şubesi'nin, İş Geliştirme Komisyonu ile birlikte organize ettiği 'Ticaret Toplantısı' Anemon Otel'de gerçekleştirildi. Toplantıya Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, ASRİAD Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan ve çok sayıda iş insanı katıldı. 

BAĞLANTILAR YAPILDI 
ASRİAD Samsun Şubesi'nden 28 farklı sektörden 70 iş insanının katıldığı toplantıda İstanbul'dan gelen iş insanları ile mobilya, inşaat malzemesi, makina, endüstiriyel ve profesyonel temizlik, bilişim, kalıp, mekanik, medikal ve hizmet sektörlerinden bir çok iş insanı bağlantı yapıp İstanbul pazarına girme imkanı buldu. 

BU TÜR TOPLANTILAR ARTMALI
ASRİAD Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan, bu tür toplantıları düzenlemeye devam edeceklerini belirterek, "Bu toplantılarımızın 2. ve 3.'sünü de düzenleyeceğiz. Toplantılarımıza diğer şubelerimizdeki iş insanlarını davet ediyorum. Çünkü üye işletmelerimizin cirolarını artırıp, yeni istihdam alanı oluşturmaları için bu tür toplantıların sadece Samsun'da değil, başka şehirlerde de düzenlenmesi gerektiği kanaatindeyim" dedi.

DESTEĞE HAZIRIZ
Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram,  şehirde yapılan çalışmalarla ilgili bilgi vererek, yapılacak yatırımlarda her türlü desteğe açık olduklarını söyledi. ASRİAD Samsun Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri, İstanbul'dan gelen iş insanlarına Samsun ve yöresel lezzetleri tanıtıp, yatırım yapabileceklerini alanları gezdirdi. 

HEDİYE TAKDİM EDİLDİ
Toplantıda, OMÜ İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mustafa Kara, 'Ekonomide Ahlak' konulu sunum yaptı. Kara'nın sunumunun ardından ASRİAD Genel Başkan Yardımcısı Sami Bektaş'a Samsun'un simgesi Atatürk Heykeli takdim edildi. 
 

Yorumlar (0)
29°
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 04 Temmuz 2020
İmsak 03:00
Güneş 05:00
Öğle 12:44
İkindi 16:44
Akşam 20:18
Yatsı 22:09