banner1017

Samsun'da STK'lar aynı masada

Salıpazarı İlçesinde Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Ziraat Odası ve Şoförler ve Otomobilciler Odası tarafından ortak iftar programı düzenlendi

Samsun'da STK'lar aynı masada
banner1015

15 Temmuz Şehitler Meydanında düzenlenen bin 500 kişilik iftara Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Yaman,MHP İlçe İlçe Başkanı Cavit Yıldırım,İyi Parti İlçe Başkanı Şakir Şahin, SESOB Başkanı Hacı Eyüp Güler, Turizm Derneği Başkanı Ertan Özcan,Çarşamba Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sait Kuzu, Esnaf Odası Başkanı Adem Osma,Ziraat Odası Başkanı Zafer Ersoy, Şoförler Odası Başkanı Osman Aydın  ile bin 500’e yakın davetli katıldı.

STK’lar adına konuşan Esnaf Odası Başkanı Adem Osma, “Bugün burada tüm STK’lar ve Salıpazarı halkı ile  orucumuzu açmak bize mutluluk verdi. Böyle bir ortamı böyle güzel bir meydanı  bize tahsis eden  Belediye Başkanımız Halil Akgül’e çok teşekkür ederim. Bu yüzden bu birlik ve berberliği oluşturan siz değerli  halkımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu etkinliklerin her zaman devam etmesini istiyoruz. Burası bir aile ortamı, burada herkes göremediği bir çok insanla bu ortamı paylaşıyor” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1056