banner1017

Samsun'da spor camiası, bu iftarda buluştu!

Samsun'un futbol camiası TÜFAD ve ASKF'nin ortak düzenlediği iftar programında bir araya geldi

Samsun'da spor camiası, bu iftarda buluştu!

Samsun'un amatör futbol antrenörleri, kulüp başkanları, hakemleri, Samsunspor yönetimi Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği(TÜFAD) ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun(ASKF) ortaklaşa düzenlediği iftar programında bir araya geldi.

-BAKANLIKTAN DESTEK: Samsun'da yer alan 32 amatör futbol kulübüne dağıtılmak üzere, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gönderilen 200 Bİn TL'lik yardım çeki, ASKF Samsun Şube Başkanı Şener Aydın'a teslim edildi.

ŞENER AYDIN: TESİSLEŞME ARTTI
ASKF Samsun Şube Başkanı Şener Aydın, "Samsun'da amatör futbol oldukça gelişti. Özellikle 2 tane spor bakanımızın olduğu dönemlerde tesisleşme açısından neredeyse eksiksiz hale geldik. Ancak, yine de yaşanan bazı sorunlarımız var. Onların çözümü için projelerimizi geliştiriyoruz" dedi. 

-GENÇ'E PLAKET: Canik Belediye Başkanı Osman Genç'e, amatör futbola verdiği desteklerden dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.
 

BAYRAK'TAN 'BİRLİK VE BERABERLİK' mesajı
Aydın'ın ardından programda söz alan TÜFAD Samsun İl Başkanı Hakkı Bayrak, düzenlenen programa yoğun katılımdan dolayı katılımcılara teşekkürlerini iletti. Bayrak ayrıca, Samsun'da futbolun böyle birlik ve beraberlik olundukça daha da gelişeceğini belirtti.

-SAMSUNSPOR YÖNETİMİ İFTARDA: Samsunspor Başkanvekili Tahsin Kosif, Samsunspor Sportif Direktörü Ali Reşat Çağan ve kulüp yöneticileri iftarda spor camiası ile bir araya geldi.

200 BİN TL YARDIM
Konuşmaların ardından Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Samsun'da faaliyet gösteren 32 amatör futbol kulübüne dağıtılmak üzere gönderilen 200 Bin TL'lik yardım çeki, ASKF Samsun Şube Başkanı Şener Aydın'a teslim edildi.Ayrıca programda, Canik Belediye Başkanı Osman Genç'e amatör spora verdiği destekten dolayı teşekkür plaketi verildi.

YOĞUN İLGİ GÖRDÜ
Oldukça yoğun ilgi gören iftar programına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ile AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman ve AK Parti Milletvekili Adayı Caner Göktepe, Gençlik Spor İlçe Müdürü Osman Abanoz, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Samsun Bölge Müdürü İbrahim Güven, Samsunspor Başkan Vekili Tahsin Kosif ve yöneticiler, MÜSİAD Başkanı Haluk Tan, TFF İl Temsilcisi Hasan Özbulut, Samsunsporlu eski futbolcular ile amatör spor kulüplerinin temsilcileri de katıldı.


Kenan KAYA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner910

banner826