banner1518

banner1365

banner1526

banner1499

banner1525

banner1337

Samsun'da sağlıkçılar, şarkı söyleyip moral buldu

banner1357

SAMSUN'da, koronavirüs ile mücadele veren sağlık çalışanlarının hastane mesailerindeki dinlenme saatinde şarkı söyleyip, dans ederek moral bulduğu görüntüler, sosyal medyada ilgi odağı oldu.

SAMSUN HABER 15.10.2020, 21:43 15.10.2020, 22:07
481
Samsun'da sağlıkçılar, şarkı söyleyip moral buldu
banner1353

Gazi Devlet Hastanesi'nde görev yapan sağlık çalışanları, Kovid- 19 salgınıyla mücadele ederken morallerini de yüksek tutmaya çalışıyor. Koronavirüsle mücadelede en ağır yükü taşıyan, gece- gündüz fedakarca hizmet veren sağlık çalışanları, yoğun mesailerindeki dinlenme saatinde müzik ve tahta kaşık eşliğinde şarkı söyleyip, dans etti. Renkli görüntülere sahne olan bu anlar da, hastanedekilerce cep telefonu kamerasıyla kayda alındı. Sağlıkçıların mini resitalle stres attığı görüntüler, paylaşıldığı sosyal medyada binlerce takipçinin beğenisi toplayıp, ilgi odağı oldu.

Yorumlar (2)
Azi 7 gün önce
Icerde bilinci acik hastalar aci icinde canlariyla ugrasirken bunlarin yaptiklari hic hos deyil
Koronamagdur 6 gün önce
Sağlıkçıların devreleri yanmak üzere neyini beğenmiyorsun acaba somurtuyor diye suçla, gülüyor diye suçla napacak bu insanlar evden işe işten eve hem kendi canları hem sevdikleri riskli sen otur bilgisayardan beğenme ne ala memleket kusura bakma da Kardeşim bu insanlar artık çok yoruldu destek ver destek yoksa senin gibi nicelerini canlı canlı görüyorlar hastanede her gün azar yiyip gene de hasta için Şartlar dahilinde en iyisini Yapmaya çalışıyor bir çoğu