Samsun'da öldü diye morga kaldırılmıştı!

Samsun'da geçirdiği trafik kazasının ardından kaldırıldığı hastanede öldü diye morga kaldırılan ve ağabeyi tarafından canlı olduğu fark edilen Saadettin Memu, 33 yıldır yaşamını sürdürüyor. 

Samsun'da öldü diye morga kaldırılmıştı!
banner1314

Samsun'da 1987 yılında meydana gelen oalyda, edinilen bilgilere göre bir firmada bekçi olarak çalışan evli ve 4 çocuk babası Saadettin Memu, Samsun'un Bafra ile Alaçam ilçesi arasında Anadol kamyonet ile seyrederken önündeki ağaç yüklü at arabasına arkadan çarptı. Kazada ağır yaralanan Memu, kaldırıldığı Bafra Devlet Hastanesi'nde yapılan ilk müdahalesinin ardından Samsuın'daki bir hastaneye sev edildi. 

Samsun'daki hastanede müdahale edilen Memu, öldü zannedilerek morga kaldırıldı. Kardeşinin hastanede olduğunu öğrenen ağabeyi ise hastaneye gelerek hayatını kaybeden kardeşine son kez bakmak istedi. Morg içinde kardeşine bakan şahıs, kardeşinin yaşadığını fark edince Memu yeniden acil servise alındı. 

Ağabeyinin dikkati sayesinde ölümden döndüğünü anlatan Saadettin Memu, "Anadol kamyonetle seyir ederken ağaç yüklü at arabasına arkadan çarptım. Kaldırıldığım hastanede bana müdahale yapıldıktan sonra öldü diye morga koymuşlar. Cesetlerin konulduğu yer dolap şeklinde, kapalı yermiş. Ağabeyim kazayı duyunca hastaneye koşmuş. Öldüğümü öğrenip morga inince son kez beni görmek istemiş. Morgcu dolaptan beni çıkartınca ağabeyim Sebahattin yaşadığımı fark etmiş. Bu kazada sol gözümü tamamen kaybettim. Ancak 33 yıldır yaşıyorum ve tamamen sağlıklıyım" dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312