banner1320

Samsun'da memur aranıyor! İş başvuru şartları nelerdir?

Samsun'da Devlet Opera ve Balesi ile OMÜ Tıp Fakültesi sözleşmeli memur alımı yapacak. İş Başvuru şartları nelerdir? Başvuru nasıl yapılır?

Samsun'da memur aranıyor! İş başvuru şartları nelerdir?
banner1314

2018 KPSS sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte Samsun'da memur alımı yapılacak. Samsun'da KPSS ile memur veya sözleşmeli personel alımı yapacak kamu kuruluşlar Devlet Opera ve Balesi ile OMÜ Tıp Fakültesi olarak açıklandı.

DEVLET OPERA VE BALESİ

Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü birer sözleşmeli bale sanatçısı ve sözleşmeli keman sanatçısı alınacağını açıkladı.

OMÜ HEMŞİRE ALACAK

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi ise 25 sözleşmeli hemşire alacağını duyurdu.


Hemşire alım şartları şu şekilde; Hemşirelik Fakültesi ya da Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü veya Hemsirelik Yüksekokulu 4 yıllık lisans mezunu olmak.

ADAYLARDA ARANAN NİTELİKLER


1- Sınava katılacak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinin (1),(2),(3),(4),(5),(6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte aşağıda belirtilen özel şartlar aranır.


2- Yükseköğrenim Kurumu bünyesinde müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte, akademi ve konservatuvardan lisans düzeyinde mezun olmaları şartı aranır.

İL İL MEMUR VE SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2018, 10:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300