Hilas Otel

Çelik İnşaat

Samsun'da maratondan maratona koşuyorlar

Atakum Masterlar Koşu Grubu, maratondan maratona koşuyor. Türkiye genelinde düzenlenen maratonlara katılan grup, Dünya Temizlik Haftası kapsamında antrenman sonrası Atakum sahilde çöp topladı

Samsun'da maratondan maratona koşuyorlar

Düzenlenen maratonlara hazırlıklarına devam eden Atakum Masterlar Koşu Grubu, sabah antrenmanı sonrasında Atakum sahilde bir araya gelerek DÜnya Temizlik Haftası etkinlikleri kapsamında temizlik yaptı.

ÖNCE ÇANAKKALE, ARDINDAN İSTANBUL
14 Ekim'de Çanakkale'de düzenlenecek olan yarı maratona hazırlandıklarını belirten Grup Başkanı Dursun Şenol, "20 km'lik yarı maratona Samsun'dan 21 sporcu katılacağız. Bu yarı maratonun ardından 14 Kasım'da da İstanbul Maratonu var. Yurt dışında da birçok etkinliğe katıldık. Son olarak geçtiğimiz hafta BUlgaristan'da düzenlenen maratonda Türkiye'den 14 kişi katıldık. Ayda en az 3-4 tane maraton düzenleniyor Türkiye'de. Elimizden geldiğince bu maratonlara katılarak, Samsun'u temsil etmeye çalışıyoruz" dedi.

'DESTEK VERİYORUZ'
Temizlik Haftası ile ilgili düzenlenen etkinlik hakında da açıklamalarda bulunan Şenol, "Decathlon firması ile birlikte Dünya Temizlik Haftası etkinliğine destek vermek için bir araya geldik. Atakum sahili bizim antrenman pistimiz. Buraların temiz ve düzenli olması, elbette bizi de memnun ediyor" şeklinde konuştu.

Haber: Kenan KAYA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER