banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Samsun'da formun adresi: Mislina - Samsun haberleri

banner1357

Samsunluların vazgeçilmeyen form adresi Mislina Diyet Yemekleri, hem çölyak hastalarının glutensiz ürünlere ulaşmasını sağlıyor hem de özenle hazırlanmış sağlıklı ürünleri adrese teslim ediyor. İşletmeci Saliha Özköroğlu, "Sağlıklı beslenme adına en güzel ürünleri sunuyoruz. Eylül ayında çok güzel ve güçlü projelerimiz var" dedi

SAMSUN HABER 11.08.2019, 09:48
banner1353
banner1375

Samsun'un Atakum İlçesi'nde bir yıldır sağlıklı beslenme adına çalışmalarını yürüten Mislina Diyet Yemekleri, hizmette sınır tanımıyor.  Vatandaşlara yüzde yüz lezzetli, düşük kalorili ve sağlıklı ürünler sunan Mislina, adrese teslim hizmeti de veriyor. 

BUTONA BİZ BASTIK


Samsun Medya Grubu'na bağlı Samsun Canlı Haber TV mikrofonlarına konuşan Mislina Diyet Yemekleri işletmecisi Saliha Özköroğlu, "Burayı bir yıl önce ortağım Nuran Okur'la birlikte faaliyete geçirdik. İlk olarak glutensiz ürünlerle başladık. Daha sonra diyet yemekleri hizmeti vermeye başladık. Burayı ilk açtığımızda kimse glutensiz ürünün ne demek olduğunu bilmiyordu. Biz diyetisyenlerimizle birlikte gluteni anlatmak için çeşitli bilgilendirme çalışmaları yaptık. Aldığımız geri bildirimler oldukça hoşumuza gitti. Ben kimseyi rakip olarak görmüyorum. Herkes mutlaka kendi başarısını katacaktır. Bizim gibi yerler açıldığında mutlu oluyorum. Biz İnsanların başlamak istediği, tetiklenmek istediği bir butona bastık ve bunun devam etmesi bizi çok mutlu etti" dedi.

MUTLU VE SAĞLIKLI BESLENME


Uzun süreli mutlu ve sağlıklı beslenmeye önem verdiklerini belirten Özköroğlu, "Diyet yemeği dediğimizde insanlar tatsız, tuzsuz ve lezzetsiz bir yemek olarak düşünüyor. Bizde ise "mutlu ve sağlıklı beslen, her şeyden önce en güzelinden ye" diyoruz. İnsanların diyet yaparken yorulmamaları, mutsuz olmamaları bizim için çok önemli. Normal diyet yapanlar ve sağlığı için diyet yapanların önünde uzun bir süreç var ve bu süreçte sıkılmaları gerçekten çok normal olabiliyor. Dolayısıyla ikinci haftadan sonrası gitmiyor. Biz de buradaki kırılacak noktayı kırmak istedik ve bu projeyi geliştirdik. Bünyemizde bulunan detoks, fıstık ezmesi ve ekmeklerimizi Türkiye'nin her yerine  yemeklerimizi ise yakın il ve ilçelere gönderebiliyoruz. Böylece bozulmanın öüne geçiyoruz"diye konuştu.

GÜÇLÜ PROJELERLE GELİYORUZ


Farklı projelerle Samsunluların hizmetinde olmaya devam edeceklerini ifade eden Özköroğlu, "Eylül ayında güzel ve güçlü projelerle geliyoruz.  Mislina'da yemek yemek isteyen misafirlerimiz için çay saatleri, sağlıklı atıştırmalıklar ve kahvaltı hazırlamak istiyoruz. Böyece müşterilerimiz sağlıklı beslenmiş olacak hem de ruhlarını doyuracaklar. Ayrıca Mislina'yı elimizden geldiğince büyüteceğiz. Güzel günler bizleri bekliyor. Kadın girişimci olmanın güzellikleri olduğu gibi zorlukları da olabiliyor. İşletmecilik, cesaret demektir. Ortağımla birlikte sağlıklı beslenmek adına herkese kapımızı açtık. Bizlere gelip soru sorup danışabilir, bizlerden ürünlerimiz ya da yemeklerimiz hakkında bilgi alabilirler.Tüm Samsun halkını sağlıklı beslenmeye davet ediyoruz" ifadelerini kullandı.

HER ŞEY DOĞAL


Mislina Diyet Yemekleri'nde görevli Uzman Diyetisyen Hilal Yıldırım ise, "Biz sağlıklı beslenme, diyet yemekleri, çölyak hastalarının glutensiz ürünlere daha kolay ulaşabilmesi adına kurulmuş bir işletmeyiz. Diyet listelerini kişiye özel oluşturuyor, sağlıklı yemeklerimizden menü hazırlıyorum. Bu menüleri kapıya kadar ulaştırabiliyoruz. Ürünlerimizde şeker, tatlandırıcı kullanmıyoruz. Poğaça ve ekmeklerimizi tam buğday unuyla hazırlıyoruz. Ayrıca kendi yapımımız olarak fıstık ezmemiz var. Özellikle öğle yemeklerinde sağlıklı yemek konusunda sorun yaşanıyor. Biz de bu sorunu gidermek adına işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyor, Samsunlulara ürünlerin en doğalını ve tazesini sunuyoruz. Kişi eğer sağlıklı bir yaşam istiyorsa bizi tercih edebilir" dedi.

Hande ONAT
 

Yorumlar (0)