banner1160

Samsun'da fırsatçılara inat indirim

Samsunlu işletmeci kardeşler Adem ve Efkan Kılıç sahibi oldukları Adem Ustam Unlu Gıda'da örnek davranış sergileyerek ürünlerinde yüzde 10 indirim yaptı.  Adem Kılıç, "Yıl sonuna kadar devam edecek olan indirimimiz de amacımız vatanımıza destek olmak. Tüm esnafımız da böyle bir duyarlılık göstererek ülke ekonomisine destek olmalı" dedi

Samsun'da fırsatçılara inat indirim

,Samsun'un İlkadım İlçesi 100. Yıl Bulvarı üzerinde bulunan Adem Ustam Unlu Gıda'nın işletme sahibi olan iki kardeş Adem ve Efkan Kılıç, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı'na destek verdi. Kılıç kardeşler, ürettikleri kavala kurabiyesi başta olmak üzere baklava, pasta, şekerleme ve unlu gıda mamülleri ürünlerinde yüzde 10 indirim yaptı. 

ÜLKEMİZİN YÜKÜ AZALSIN


Adem Kılıç Samsun Canlı Haber TV mikrofonuna yaptığı açıklamada, Türk milletinin bugüne kadar birçok sıkıntıyı aştığını ifade ederek, "Ülkenin ekonomisine destek olmak ve vatandaşların mağdur olmaması için fiyatları yükselten fırsatçılara inat işyerimizde ürettiğimiz bütün ürünlerde yüzde 10 indirim yaptık.  Biz Samsun'da 6 yıllık bir işletmeyiz. Toplam 20 personelimiz ile birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Biz Samsunlu olarak ülkemize bir katkımız olsun, çorbamızda tuzumuz olsun istedik. Allah nasip ederse inşallah her şey yolunda gider diye düşünüyorum. Çünkü bu vatan, bu ülke bizim. Bu yüzden elimizi taşın altına koymalıyız. Güzel ülkemizin yükü azalsın" dedi.

Haber: Dilber BAHADIR, Mustafa TOGUR

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2018, 08:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127

banner1165