banner1219

Samsun'da festival hazırlığı

Atatürk'ün Samsun'a adım attığı yıl olan 19 Mayıs 1919’un 100. yılı etkinlikleri kapsamında, 10-17 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşicek olan “16. Koç Spor Fest Üniversite Oyunları (Koç Spor Fest)” Spor Koordinasyon Sunumu Toplantısı, Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde (OMÜ) düzenlendi.

banner1250

 
  
OMÜ Senato Salonunda gerçekleşen “16. Koç Spor Fest Üniversite Oyunları'' Spor Koordinasyon Sunumu Toplantısına, Vali Yardımcısı Sezgin Üçüncü, Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Sefer Arlı, Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, OMÜ Genel Sekreteri Doç. Dr. Menderes Kabadayı ile Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Çayıroğlu, Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Yalçın Taşmektepligil, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Kemal Tamer ile beraberindeki heyet, Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Samsun İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan İpekdal, Samsun İl Sağlık Müdürlüğü Başkan Yardımcısı Uzm. Dr. Alaiddin Domaç ve holding yetkilileri katılım gösterdi.

YOL HARİTASI ÇIKARILDI

Samsun Vali Yardımcısı Sezgin Üçüncü’nün başkanlık yaptığı toplantıda,  organizasyon etkinlik takvimi, branş türleri ve aşamaları, barınma, güvenlik tedbirleri, sağlık önlemleri konuları gündeme alınarak karşılıklı görüş ve öneriler bildirildi ve organizasyonun yol haritası netleştirildi.


  
Toplantı sonrası holding yetkililerince “Spor Koordinasyon Sunumu” yapılarak, organizasyonun spor faaliyetleri dışında, müzik ve eğlence gibi sosyal etkinliklerin detayları aktarıldı

İHA        

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2019, 18:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148