Hilas Otel

Çelik İnşaat

Samsun'da Ecrin Kurnaz'ı arama çalışmalarına ara verildi

Samsun Valiliği yaptığı açıklamada, "İlimiz Vezirköprü İlçesinde kaybolan Ecrin Kurnaz'ı arama çalışmalarına ara verilmiştir" dedi.

Samsun'da Ecrin Kurnaz'ı arama çalışmalarına ara verildi

Samsun Valiliği'nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"7 Mayıs 2019 Salı günü saat 21:00’da Vezirköprü Kaymakamlığınca İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü aranarak, ilçe merkezine 32 km uzaklıkta bulunan Alancık Mahallesi’nde 1,5 yaşlarında Ecrin Kurnaz isimli çocuğun kayıp olduğu bilgisi verilmiştir.

Kayıp bilgisi alınır alınmaz Samsun AFAD ve İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından arama çalışmalarına başlanmıştır. UMKE ekiplerinin de destek verdiği arama çalışmalarında kadavra köpeği, canlı arama köpeği ve iz takip köpekleri de kullanılmıştır.

Ayrıca bölgede havadan helikopterle arama çalışmaları ve Samsun Deniz Limanı Şube Müdürlüğü Sualtı Grup Amirliği’ne bağlı 5 kişilik dalgıç ekibi tarafından da olay bölgesinde kıyı arama çalışmaları yapmıştır.

Vezirköprü Cumhuriyet Başsavcılığı tarafında adli soruşturma devam ettirilmektedir. 16.05.2019 Perşembe günü saat 18.00 itibariyle arama çalışmalarına ara verilmiştir. Yeni bir bilgi ve bulguya ulaşıldığı takdirde arama çalışmalarına devam edilecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2019, 08:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308